کد مطلب: 

256758
راه اندازی سامانه ۶۰۷۰ با هدف جلوگیری از سرگردانی مبتلایان به کرونا در تهران
استاندار تهران، گفت: راه اندازی سامانه تلفنی ۶۰۷۰ با هدف جایابی بهینه و جلوگیری از سرگردانی مبتلایان به کرونا می باشد و این سامانه با آمادگی کامل راه اندازی و‌ پاسخگوی نیازهای شهروندان تهرانی است.
راه اندازی سامانه ۶۰۷۰ با هدف افزایش رضایتمندی شهروندان تهرانی

به گزارش سیتنا به نقل از وبدا، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم رونمایی از سامانه 6070 با قدردانی از اقدامات موثر دانشگاه‌های علوم پزشکی مستقر در تهران از آغاز همه گیری کرونا اظهار داشت: این سامانه با هدف افزایش رضایتمندی شهروندان تهرانی راه اندازی شده است.

وی از افزایش ۷۵ درصدی ثبت اطلاعات سلامت شهروندان در سامانه سیب خبر داد و افزود: افزایش تعداد مراکز جامع سلامت ۱۶ و ۲۴ ساعته با هدف پذیرش و ارائه خدمت به مراجعان سرپایی یکی از افتخارات حوزه سلامت است که با تعامل و ‌همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی محقق شد.

استاندار تهران عنوان کرد: راه اندازی سامانه تلفنی ۶۰۷۰ با هدف جایابی بهینه و جلوگیری از سرگردانی مبتلایان به کرونا می باشد و این سامانه با آمادگی کامل راه اندازی و‌ پاسخگوی نیازهای شهروندان تهرانی است.

محسنی بندپی سپس گفت: با توجه به افزایش موارد ابتلا، بستری و‌ مرگ ‌میر ناشی از کرونا، محدودیت های تردد و نظارت بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در تهران با هدف کنترل کرونا همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-04-29 10:21

افزودن دیدگاه جدید