کد مطلب: 

256691
آغاز مدار صعودی قیمت بیت‌کوین، پس از سقوط شدید اخیر
بهای بیت‌کوین پس از سقوط شدید روزهای اخیر و از دست دادن ارزش 25 درصدی‌اش نسبت به نقطه‌ی اوج قیمتی، دوباره روند افزایشی را در پیش گرفته است و به رقم بالای 53 هزار دلار رسیده است..
آغاز مدار صعودی قیمت بیت‌کوین، پس از سقوط شدید اخیر

به گزارش سیتنا، قیمت این رمزارز از آغاز سال ۲۰۲۱ شاهد رشدی مداوم بود و در سه ماه اول سال، تقریبا دو برابر شد، اما این صعود پرشتاب در روز ۱۸ آوریل متوقف شد و بهای بیت‌کوین افت چشمگیری کرد.

در چند روز گذشته هم بهای بیت‌کوین چند بار کاهش یافت و ۲۵ درصد از ارزش خود را نسبت به میانه ماه آوریل از دست داد.

اما روز دوشنبه، ظاهرا قیمت این رمزارز به همان سرعتی که افت کرده بود رو به افزایش گذاشت و طی دوازده ساعت تقریبا ده درصد بالا رفت. با این همه، هنوز بهای بیت‌کوین پنج دست کمتر از هفت روز گذشته است.

این سقوط قیمت هم‌زمان با هجوم بی‌سابقه برای خرید بیت‌کوین رخ داد. بیت‌کوین از قیمت زیر ۵۰۰۰ دلار در مارس ۲۰۲۰، افزایش قیمت قابل توجهی در سال ۲۰۲۱ داشته است و بالاترین قیمت در ۱۴ آوریل، ۶۴ هزار و ۴۸۶ دلار ثبت شده است.

قیمت سایر رمزارزها هم در روزهای اخیر کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته است و بنا بر آمار سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، بیش از نیم تریلیارد دلار از بازار حذف شده است.

رمزارز «اتریوم» (اتر) روز پنجشنبه به رکورد جدیدی رسید و در برابر روند نزولی بازار مقاومت کرد، اما از آن زمان تاکنون بیش از ۱۰ درصد کاهش قیمت داشته است.

آغاز مدار صعودی قیمت بیت‌کوین، پس از سقوط شدید اخیر

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2021-04-27 00:49

افزودن دیدگاه جدید