کد مطلب: 

256476
تمدید فرصت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: با توجه به شرایط شیوع کرونا و دورکاری اصحاب رسانه و نیز درخواست مکرر آنها مبنی بر تمدید مهلت زمان ثبت نام، از این رو اصحاب رسانه تا پایان ۱۰ اردیبهشت می‌توانند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خبرنگاری خود در سامانه «تهران من» اقدام کنند.
تمدید فرصت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش سیتنا به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، عمار سعیدیان فر ضمن اعلام این خبر، توضیح داد: با توجه به شرایط شیوع کرونا و دورکاری اصحاب رسانه و تاخیر برای دریافت معرفی نامه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام خبرنگاری و نیز با توجه به درخواست مکرر اصحاب رسانه مبنی بر تمدید مهلت زمان ثبت نام، از این رو اصحاب رسانه تا پایان ۱۰ اردیبهشت فرصت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خبرنگاری خود در سامانه «تهران من» اقدام کنند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی شهرداری تهران، گفت: تاکنون حدود چهار هزار و ۷۰۰ نفر از اصحاب رسانه برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیت، در سامانه تهران من، ثبت نام کرده اند.

سعیدیان فر تاکید کرد: خبرنگاران متقاضی کارت بلیت استفاده از حمل و نقل عمومی نیز دقت داشته باشند که باید در سامانه تهران من در مهلت تعیین شده (۱۰ اردیبهشت) ثبت نام کنند.

به گفته مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی شهرداری تهران، تاریخ مذکور، آخرین مهلت ثبت نام خبرنگاران بوده و بار دیگر تمدید نخواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-04-20 09:31

افزودن دیدگاه جدید