کد مطلب: 

256082
آذری جهرمی: تمام‌روزهای باقی‌مانده تا پایان دولت برای ما باید روز ویژه‌ای باشند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: برای خدمت روز اول و آخر معنا ندارد و همه ما باید این روزها را به شکل مسابقه دو امدادی در نظر بگیریم و توجه داشته باشیم که قرار است چوبی را به دست دونده بعدی بسپاریم.
آذری جهرمی: تمام‌روزهای باقی‌مانده تا پایان دولت برای ما باید روز ویژه‌ای باشند

به گزارش سیتنا، محمدجواد آذری جهرمی در جلسه مجازی با امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و اعضای هیئت عامل این سازمان، ضمن تبریک سال نو و تشکر از اقدامات خوبی که در سال گذشته در سازمان فناوری اطلاعات آغاز و به سرانجام رسید گفت: یکی از مهم‌ترین مسائلی که سال گذشته در دستور کار قرار داشت شبکه ملی اطلاعات بود که انصافاً اقدامات خوبی در این حوزه انجام شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی گفت: در حوزه امنیت سایبری، دولت الکترونیکی و حمایت از کسب‌وکارها با استقرار کامل طرح نوآفرین هم شاهد اقدامات خوبی بودیم و انتظار می‌رود در شش ماه پایانی دولت پروژه‌های باقی‌مانده به سرانجام و نقطه مطلوبی برسند.

وزیر ارتباطات با تأکید بر اینکه برای خدمت روز اول و آخر معنا ندارد تأکید کرد: تمام‌روزهای باقی‌مانده تا پایان دولت برای ما باید روز ویژه‌ای باشند و همه ما باید این روزها را به شکل مسابقه دو امدادی در نظر بگیریم و توجه داشته باشیم که قرار است چوبی را به دست دونده بعدی بسپاریم؛ بنابراین برای موفقیت کشور همه باید تلاش کنیم تا رکورد خوبی از خودمان به‌جا بگذاریم.

در انتهای این جلسه آذری جهرمی ضمن تأکید دوباره بر تعیین تکلیف پروژه‌های باقی‌مانده در حوزه شبکه ملی اطلاعات، دولت الکترونیکی، امنیت سایبری و حمایت از کسب‌وکارهای حوزه اقتصاد دیجیتال تأکید کرد که در زمان باقی‌مانده تبیین و مستندسازی دستاوردها و نوع نگاه به توسعه هم باید به‌طور ویژه موردتوجه قرار گیرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
سیتنا 3
2021-04-07 12:26

افزودن دیدگاه جدید