کد مطلب: 

255974
حاجی میرزایی: باید آسیب‌های آموزش مجازی را کنترل و به حداقل برسانیم
وزیر آموزش و پرورش، گفت: باید بیندیشیم چگونه تبعات و آسیب های آموزش های مجازی را کنترل و به حداقل برسانیم.
حاجی میرزایی: باید آسیب‌های آموزش مجازی را کنترل و به حداقل برسانیم

به گزارش سیتنا، محسن حاجی میرزایی در اجلاس رؤسای ادارات آموزش و پرورش خراسان رضوی، دستگاه تعلیم و تربیت این استان را زنده، سرحال، با اندیشه، دارای ایده و به دنبال خلق ارزش و نتایج پایدار توصیف کرد و افزود: مجموعه ای که می خواهد جریان یادگیری را هدایت نماید باید خود یادگیرنده باشد.

وی آموخته ها را دستاوردهای بزرگ برای هر مجموعه دانست و گفت: آموخته ها بخش عمده ای از مسیر پیش روی هر مجموعه را تشکیل می دهند، معلم و مدرسه یادگیرنده، از کنار مسائل به سادگی نمی گذرند.

وزیر آموزش و پرورش، اجرای سند تحول بنیادین را مهم ترین مأموریت دستگاه تعلیم و تربیت دانست و اذعان داشت: رتبه بندی معلمان با هدف وزن دادن به صلاحیت های حرفه ای و تخصصی معلمان طراحی و تدوین شده است تا بدین وسیله معلمان، با انگیزه، صلاحیت های حرفه ای خویش را ارتقا بخشند.

حاجی میرزایی با تأکید بر تحول در نیروی انسانی، برنامه درسی، نظام سنجش و ارزشیابی و برنامه های تربیتی اظهار داشت: باید بیندیشیم چگونه تبعات و آسیب های آموزش مجازی را کنترل  و به حداقل برسانیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (3 رای)
سیتنا 3
2021-04-04 10:42

دیدگاه‌ها

تصویر پاپی
با سلام وعده تا کی؟ بس کنید مگر نمی گویید بودجه دارد پس چرا احکام را صادر نمی کنید؟ خسته شده ایم از این همه وعده سرخرمن.
ارسال شده توسط پاپی در 15 فروردين 00 - 11:03

افزودن دیدگاه جدید