کد مطلب: 

254990
تعرفه‌ی اینترنت پیام‌رسان‌های داخلی، یک‌پنجم تعرفه‌ی پیام‌رسان‌های خارجی محاسبه می‌شود
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مکلف کردند که نرخ تعرفه‌ی اینترنت برای استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی به میزان ۲۰ درصد تعرفه‌‌ی پیام‌رسان‌های خارجی تعیین شود.
نرخ تعرفه‌ی اینترنت پیام‌رسان‌های داخلی، یک‌پنجم تعرفه‌ی پیام‌رسان‌های خارجی محاسبه می‌شود

به گزارش سیتنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز شنبه در نهمین جلسه علنی برای رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰، با الحاق یک ردیف به بند الحاقی (۲) تبصره ۱۸ ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

در ردیف الحاقی به بند مذکور آمده است: دولت مکلف است نرخ تعرفه اینترنت را برای استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی ۲۰ درصد نرخ تعرفه های پیام‌رسان‌های خارجی تعیین و وصول نماید.

«جعفرقادری» نماینده مردم شیراز در مجلس به عنوان پیشنهاد دهنده گفت: یکی از موضوعات مهم و کلیدی این است که بعد از کارهای خوبی که در زمینه طراحی نرم‌افزارها و پیام‌رسان‌های داخلی در کشور انجام شده متأسفانه حمایت لازم از ناحیه دولت برای پیام‌رسان‌های داخلی ایجاد نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مطرح کرد: برای اینکه این امکان و فرصت برای میزان استفاده و استقبال مردم از پیام‌رسان‌های داخلی بیشتر شود و مردم استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی را ترجیح بدهند، باید این کاهش هزینه اتفاق بیفتد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 1
2021-02-27 15:56

افزودن دیدگاه جدید