کد مطلب: 

254594
امکان ارسال آنلاین نسخ کاغذی داروخانه‌های طرف قرارداد به سازمان تامین اجتماعی
داروخانه‌های طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی می توانند نسخ کاغذی را به صورت آنلاین از طریق سیستم‌های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و به این سازمان ارسال کنند و دیگر نیازی به ارسال لیست نسخ و مراجعه به واحد پذیرش نیست.
امکان ارسال آنلاین نسخ کاغذی داروخانه‌های طرف قرارداد به سازمان تامین اجتماعی

به گزارش سیتنا، با توجه به عدم صدور دفترچه درمانی جدید از اول اسفند ماه سال جاری و امکان نسخه نویسی در سربرگ پزشک‏ یا موسسه درمانی و در راستای تسهیل و بهبود فرایندهای جاری، داروخانه‌های طرف قرارداد می توانند نسخ کاغذی را به شکل برخط (آنلاین) از طریق سیستم‌های نرم افزاری خود و استفاده از نرم افزار واسط (API) ثبت و ارسال کنند.

گفتنی است، در این صورت، نیازی به انجام مراحل پذیرش، بارگذاری فایل و مراجعه به واحد پذیرش استان برای ارائه درخواست و لیست ماهانه نسخ نبوده و کافی است که نسخ کاغذی (اعم از دفترچه یا سربرگ) را دسته بندی و در موعد مقرر به مدیریت درمان استان مربوطه ارسال کنند.

پزشکان و مراکز پاراکلینیک طرف قرارداد که نسخ کاغذی مربوطه را از طریق فرم موجود در سامانه نسخه الکترونیک و یا وب سرویس‏ API ارسال می کنند نیز مشمول این مهم خواهند بود.

گفتنی است، اطلاعات نسخ الکترونیک ارائه شده و نسخ کاغذی که از طریق (API) ارسال می شوند مستقیماً در سیستم‌های متمرکز سازمان تامین اجتماعی و در صورتحساب مراکز بارگذاری می شوند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-02-15 13:51

افزودن دیدگاه جدید