کد مطلب: 

254383
صنعت بیمه با خدمات آنلاین به جذابیت‌های تازه‌ای می‌رسد
رئیس کل بیمه مرکزی، گفت: ارائه خدمات غیرحضوری در مراحل مختلف از صدور تا پرداخت خسارت در بالارفتن ضریب نفوذ بیمه تاثیر غیرقابل انکاری خواهد داشت.
صنعت بیمه با خدمات آنلاین به جذابیت‌های تازه‌ای می‌رسد

به گزارش سیتنا به نقل از بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی که در آیین اعطای پروانه کارگزاری های آنلاین و در حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، گفت: صنعت بیمه ماموریت پوشش ریسک و کاهش هزینه های مبادله را بر عهده دارد و بهره گیری از  فناوری های نوین انجام این مسئولیت ها را تسریع می کند.

رئیس کل بیمه مرکزی با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و قدردانی از حضور سورنا ستاری بر اهمیت تعامل صنایع کشور و فن آوران تاکید کرد و گفت: صنعتی که در مسیر توسعه حرکت می کند، رفتارهای سنتی را برنمی تابد و باید جای خود را به رویکردهای نوین بدهد.

وی از صدور کد یکتا برای چند رشته بیمه ای خبر داد و خاطرنشان کرد: ارائه خدمات غیرحضوری در مراحل مختلف از صدور تا پرداخت خسارت در بالارفتن ضریب نفوذ بیمه تاثیر غیرقابل انکاری خواهد داشت.

رییس شورای عالی بیمه با تشریح فعالیت ها و دستاوردهای صنعت بیمه در دولت دوازدهم و مقایسه آن با استانداردهای بین المللی، اظهار داشت: ایران به لحاظ ضریب نفوذ بیمه در منطقه از وضعیت مطلوبی برخوردار است و در صورت شتاب بیشتر برای توسعه بیمه های زندگی، دستیابی به هدفگذاری هفت درصدی، دور از دسترس نخواهد بود.

صنعتی که در مسیر توسعه حرکت می کند، رفتارهای سنتی را برنمی تابد و باید جای خود را به رویکردهای نوین بدهد.

وی افزود: برای تسریع در تحول گرایی و تحول در سرعت بخشی به فرایندهای بیمه ای به خدمات شرکت های دانش بنیان، نیاز جدی داریم.

سلیمانی در همین راستا ادامه داد: مسیر توزیع خدمات برتر از فناوری های روز می گذرد و صنعت بیمه برای جمع آوری داده های گسترده باید خود را به این فناوری ها تجهیز کند.

گفتنی است در این آیین، معاون علمی و فناوری رییس جمهور از دکتر سلیمانی به عنوان مدیری تحول گرا یاد کرد و افزایش سطح همکاری بین دو مجموعه معاونت علمی ریاست جمهوری و بیمه مرکزی را خواستار شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-02-08 11:22

افزودن دیدگاه جدید