کد مطلب: 

254055
افزایش مجدد قیمت بیت‌کوین پس از حمایت اخیر ایلان ماسک
پس از آنکه ایلان ماسک در قسمت «بیو» حساب توییتری خود هشتگ #بیت‌کوین و حرف «بی» انگلیسی را اضافه کرد، قیمت این رمزارز به میزان چشمگیری تا ۲۰ درصد افزایش داشت، اما از آن زمان، با اندکی کاهش ثابت مانده است.
افزایش مجدد قیمت بیت‌کوین پس از حمایت ایلان ماسک

به گزارش سیتنا، بهای بیت‌کوین در ماه ژانویه از هر زمان دیگر بالاتر رفت. قیمت هر سکه در سال جاری به بیش از ۴۰ هزار دلار رسیده است؛ هرچند بعدا دوباره کاهش یافت. آخرین افزایش قیمت، بهای بیت‌کوین را به بیش از ۳۷ هزار دلار رسانده است اگرچه پس از آن تا حدودی کاهش یافت.

این افزایش قیمت با اعلام حمایت ایلان ماسک از رمزارز نام‌برده رخ داد. او در قسمت «بیو» حساب توییتری خود هشتگ #بیت‌کوین و حرف «بی» انگلیسی را اضافه کرد.

به نظر می‌رسد که این رمزارز از افزایش طرفداران سایر ابزارهای مالی پس از ماجرای شرکت گیم‌استاپ، که در آن در رشته توییتی از طرف ردیت از کاربران خواسته شد برای سرمایه‌گذاری در شرکت تولیدکننده‌ بازی‌های کامپیوتری سهام بخرند، نیز بهره می‌برد.

از آن زمان، تقریبا تمام رمزارز‌ها با افزایش قیمت چشمگیری مواجه شده‌اند. رمزارز دوج‌کوین، که تا حدودی به‌عنوان یک شوخی به وجود آمد و میان دارندگان سهام میم‌ها یا «میم‌استاک» طرفداران زیادی دارد، در هفته گذشته ۳۷۰ درصد رشد کرده است.

 ماسک، با ۴۳.۸ میلیون دنبال‌کننده در توییتر، سابقه‌ اظهار‌نظرهایی تحریک‌کننده در این سایت را دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2021-01-30 00:16

افزودن دیدگاه جدید