کد مطلب: 

253769
حمایت از تولید داخل با برداشتن تحریم‌ها هم ادامه دارد
وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: شرکتهای تولید داخل با استفاده از فرصت تحریم به سمت گشایش های جدید صادراتی و یافتن بازارهای جدید رفته اند که حتی با رفع تحریم‌ها این مسیر باید تداوم یابد و امیدواریم که برند ایرانی جایگاه خود را در منطقه و دنیا پیدا کند.
حمایت از تولید داخل با برداشتن تحریم‌ها هم ادامه دارد

به گزارش سیتنا، علیرضا رزم‌حسینی پس از افتتاح طرح توسعه ای تولید لوازم خانگی در پاکشوما، در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرک صنعتی محمودآباد قم، افزود : رشد تولید لوازم خانگی در برخی اقلام حدود ۱۰۰ درصد نسبت به سال قبل از تحریم بوده است.

داخلی‌سازی قطعات تا ۴۰ درصد برای قطع وابستگی

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ساخت داخل برای قطع وابستگی، اضافه کرد: در حوزه تولید و داخلی‌سازی قطعات تا ۴۰ درصد قطعات داخلی سازی شده است.

تداوم حمایت از تولید داخل حتی با برداشتن تحریم ها

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه بیان کرد: حتی با برداشتن تحریم ها اما سیاست حمایت از تولید داخل و داخلی سازی تداوم خواهد یافت.

رزم حسینی گفت: شرکتهای تولید داخل با استفاده از فرصت تحریم به سمت گشایش های جدید صادراتی و یافتن بازارهای جدید رفته اند که حتی با رفع تحریم‌ها این مسیر باید تداوم یابد و امیدواریم که برند ایرانی جایگاه خود را در منطقه و دنیا پیدا کند.

انجام تمهیدات لازم برای تامین مواد اولیه تولید لوازم خانگی

وی در خصوص تامین مواد اولیه برای تولید لوازم خانگی، افزود: در حوزه تامین ورق برای کارخانجات تولید لوازم خانگی تمهیداتی اندیشیده شده است که این ماده اولیه به سرعت تحویل تولیدکنندگان داده شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه با گزارشات دریافتی، هم اکنون ورق هم با قیمت مناسب و هم به موقع تحویل تولید‌کنندگان می‌شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-01-21 10:00

افزودن دیدگاه جدید