کد مطلب: 

253665
برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه صنایع نرم و خلاق
دوره‌های آموزشی، وبینار و همایش‌های مختلفی در شهرهای مختلف با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق برگزار می‌شود.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه صنایع نرم و خلاق

به گزارش سیتنا، توانمندسازی شرکت‌ها و استارتاپ‌های خلاق از مسیر ایجاد تحول و دگرگون‌سازی آموزش از جمله اهداف بنیادی این ستاد محسوب می‌شود.

با توجه به پراکندگی بالای شرکت‌ها و فعالان خلاق در سراسر استان‌ها و مناطق کشور ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق و دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق وابسته به این ستاد تلاش می‌کنند تا در راستای عدالت آموزشی از وبینارها و دوره‌های آموزشی قابل اجرا در شهرستان‌های مختلف حمایت کنند.

بر این اساس در روزهای پیش‌رو، با حمایت و همکاری ویژه مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای مختلفی در حوزه صنایع نرم و خلاق و دیگر حوزه‌ها برنامه‌ریزی شده است.

وبینار مدیریت کسب و کارهای فناورانه از جمله این کارگاه‌های برخط است که 30 دی ماه در همدان برگزار می‌شود. همچنین ایجاد و مدیریت برند در کسب و کارهای نوپا و در حال رشد نام وبینار دیگری است که در قزوین برگزار می‌شود. تاریخ برگزاری این وبینار نیز 30 دی ماه 1399 است.

مدیریت هوشمند استراتژیک با نگرش 360 درجه، نام یکی دیگر از این وبینارها است که میزبان، فعالان خلاق آذربایجان شرقی خواهد بود. این رویداد برای 1 بهمن ماه برنامه‌ریزی شده است. وبینار نگاه جامع به برند سازی نیز در 1 بهمن ماه در اصفهان برگزار می‌شود.

نکات کاربردی و کلیدی در طراحی وب‌سایت، در استان البرز، آنالیز و تحلیل رقبا: روش‌ها و تکنیک‌ها در استان مرکزی و تدوین طرح کسب و کار و چشم‌انداز آن در یزد نیز نام برخی دیگر از این دوره‌های آموزشی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این وبینارها به آدرس اینترنتی bizservices.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-01-18 13:07

افزودن دیدگاه جدید