کد مطلب: 

252896
در راستای تقویت آموزش مجازی و با استفاده از ظرفیت خیرین، سامانه‌ای راه‌اندازی می‌شود
وزیر آموزش‌وپرورش، گفت: سامانه‌ای باقابلیت جمع‌آوری کمک‌های خیرین در راستای تقویت آموزش دیجیتالی راه اندازی می شود که تمام فعالیت استان‌ها در این خصوص در آن ثبت می‌شود.
در راستای تقویت آموزش مجازی و با استفاده از ظرفیت خیرین، سامانه‌ای راه‌اندازی می‌شود

به گزارش سیتنا، محسن حاجی میرزایی با اشاره شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا و تغییر آموزش دانش آموزان از آموزش حضوری به مجازی و نیازهای سخت‌افزاری که این بستر دارد، اظهار کرد: تمام توان وزارت آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌ها، وزارتخانه­ ها، سازمان‌های دولتی، بخش عمومی خصوصاً نهادهای حمایتی و انجمن‌های خیریه‌ای و مردمی را به کارخواهیم گرفت تا در جهت تأمین تجهیزات هوشمند و در راستای طرح هدایت (هر دانش‌آموز یک تبلت و هر تبلت یک مدرسه، یک کلاس) نقش حمایتی خود را ایفا نماییم.

وی افزود: این جریان با محوریت نهادهای حمایتی، خیریه‌ای، انجمن‌های مردمی و اقشار مختلف مردم تحقق خواهد یافت و درعین‌حال تلاش خواهیم کرد تا از تمام ظرفیت­های بخش دولتی و بخش عمومی استفاده کنیم.

وزیر آموزش‌وپرورش تصریح کرد: ما تمام توانمان را با کمک نهادهای حمایتی و مردمی به کارخواهیم گرفت تا دانش آموزان با رویکرد تداوم آموزش، پوشش حداکثری و انعطاف حداکثری از همه امکانات و ظرفیت‌ها برای آموزش‌وپرورش بهره ببرند و در این مسیر از هیچ کوشش فروگذار نخواهیم کرد.

وی در پایان از راه‌اندازی سامانه‌ای باقابلیت جمع‌آوری کمک‌های خیرین خبر داد و گفت: به‌زودی سامانه‌ای راه‌اندازی خواهد شد که تمام فعالیت استان‌ها در این خصوص ثبت می‌شود و امکان کمک خیرین و نهادهای حمایتی و مردمی از طریق این سامانه در راستای تقویت آموزش مجازی و دیجیتالی با استفاده از ظرفیت خیرین و اهداکنندگان به شکل مدرسه‌ای، شهرستانی، استانی و ملّی ثبت خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2020-12-30 09:22

افزودن دیدگاه جدید