کد مطلب: 

252853
خدمات سایت صندوق بازنشستگی کشوری به درگاه خدمات الکترونیک منتقل شد
با تغییر ظاهری و عملکرد سایت اصلی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir از این پس تمام خدمات الکترونیکی این صندوق صرفا در درگاه خدمات الکترونیکی به نشانی sabasrm.ir ارائه می‌شود.
خدمات سایت صندوق بازنشستگی کشوری به درگاه خدمات الکترونیک منتقل شد

به گزارش سیتنا، پیش از این، خدمات الکترونیکی یا غیرحضوری صندوق بازنشستگی هم در سایت اصلی صندوق به نشانی cspf.ir و هم در درگاه خدمات الکترونیکی به نشانی sabasrm.ir ارایه می‌شد، اما با تغییراتی که در سایت cspf.ir صورت گرفته و عملکرد آن را به «خبری و اطلاع‌رسانی» تغییر داده است، خدمات الکترونیکی صندوق منحصرا در درگاه خدمات الکترونیکی ارایه می‌شود.

این درگاه در تیر سال جاری توسط محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره‌برداری رسید، اما برای پیش‌گیری از هرگونه اختلال و سردرگمی برای بازنشستگان و وظیفه‌بگیران عزیز، مقرر شد برای مدتی، خدمات الکترونیکی صندوق همزمان در سایت cspf.ir نیز برقرار باشد.

اکنون که سایت جدید cspf.ir با تغییرات جدیدی در ظاهر و محتوا رونمایی شده است، خدمات الکترونیکی مثل فیش و حکم حقوق، گواهی کسر از حقوق، بیمه تکمیلی درمان، طرح یاری، گروه انتخاب، بیمه ملت و سایر خدمات صندوق بازنشستگی کشوری صرفا از طریق سایت sabasrm.ir در دسترس خواهد بود.

هدف از تفکیک سایت خبری و اطلاع‌رسانی صندوق از درگاه خدمات الکترونیکی، توسعه و تسهیل استفاده از خدمات الکترونیکی و ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های خبری و اطلاع‌رسانی اعلام شده است.

بنابر این گزارش، سایت cspf.ir از روز یکشنبه، 7 دی‌ماه 1399 به شکلی جدید در دسترس قرار گرفته است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4 (1 vote)
سیتنا 3
2020-12-29 10:04

افزودن دیدگاه جدید