کد مطلب: 

251837
ونزوئلا از تجربیات ایران در حوزه فناوری و نوآوری استفاده می‌کند
سفیر ونزوئلا در ایران با توجه به تجربه گسترده جمهوری اسلامی ایران در حوزه علوم و تکنولوژی و با توجه به مقابله با تحریمهای سخت بین‌المللی گفت: ونزوئلا قصد دارد از این تجربیات ارزشمند ایران در حوزه فناوری و نوآوری استفاده کند.
ونزوئلا از تجربیات ایران در حوزه فناوری و نوآوری استفاده می‌کند

به گزارش سیتنا، کارگاه آموزشی تبادل تجربیات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری ایران با وزارت علوم و فناوری ونزوئلا توسط نمایندگان صندوق برای معاون وزیر و چند تن از مسئولین وزارت علوم و فناوری آن کشور برگزار شد.

در ابتدای این رویداد، کارلوس آنتونیو آلکالا، سفیر کشور ونزوئلا در ایران با توجه به تجربه گسترده جمهوری اسلامی ایران در حوزه علوم و تکنولوژی و با توجه به مقابله با تحریمهای سخت بین‌المللی گفت: ونزوئلا قصد دارد از این تجربیات ارزشمند ایران در حوزه فناوری و نوآوری استفاده کند و برگزاری چنین رویدادهایی بی تردید باعث باز شدن پنجره انتقال تجربیات ایران به ونزوئلا خواهد شد.

همچنین در این دیدار سلطانی سفیر کشورمان در کاراکاس نیز ضمن تاکید بر همکاری‌های متنوع دوجانبه بر شکل گیری هرچه سریعتر شورای علم و تکنولوژی دو کشور تاکید نمود.

دکتر سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی نیز در این نشست به تشریح جایگاه ایران در شاخص جهانی نوآوری، ابعاد قانون حمایت از شرکت‌ها و محصولات دانش بنیان و نحوه ارائه خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان در سال های اخیر پرداخت.

در ادامه سهراب آسا، مدیر بین‌الملل صندوق نوآوری و شکوفایی، اکوسیستم نوآوری ایران و نقش هریک از بازیگران این اکوسیتم پرداخت و ضرورت ایجاد و شکلگیری این اکوسیستم را تشریح کرد.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

امتیاز شما: هیچ میانگین: 5 (1 vote)
2020-12-01 10:10

افزودن دیدگاه جدید