کد مطلب: 

251807
نمایشگاه مجازی "جان پدر کجاستی" برگزار می‌شود
کمیسیون ملی یونسکو- ایران در بزرگداشت هفته هنر افغانستان و با عنوان "جان پدر کجاستی؟" نمایشگاهی مجازی از آثار هنری را در شاخه‌های خوشنویسی، نقاشی و نگارگری، عکاسی، گرافیک، صنایع دستی و موسیقی (سازهای سنتی)، از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ آذرماه سال جاری برگزار می‌کند.
نمایشگاه مجازی "جان پدر کجاستی" برگزار می‌شود

به گزارش سیتنا به نقل از کمیسیون ملی یونسکو- ایران، این نمایشگاه با گفت‌وگو با استادان برجسته در حوزه‌های مختلف هنری همراه است. در مراسم افتتاحیه نمایشگاه که ۲۲ آذرماه در صفحه اینستاگرام کمیسیون ملی یونسکو- ایران به آدرس @unesco.iran برگزار می‌شود، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو-ایران، سفیر کشور افغانستان در ایران و تنی چند از چهره‌های ادبی و هنری افغانستانی سخنرانی می‌کنند.

از همه هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این نمایشگاه دعوت می‌شود که آثار اسکن‌شده خود را با کیفیت مطلوب (ترجیحاً 150dpi)، به‌همراه رزومه‌ای از هنرمند شامل: نام و نام‌خانوادگی، سال و محل تولد، سابقه فعالیت هنری، توضیحاتی پیرامون اثر یا آثار ارسالی، همراه با یک قطعه عکس از صاحب اثر، حداکثر تا تاریخ ۱۵ آذرماه، به نشانی ایمیل afghan.art.week@irunesco.org ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه می‌توانند به نگارخانه مجازی کمیسیون ملی یونسکو- ایران، به نشانی https://gallery.irunesco.org/ مراجعه و جلسات گفت‌وگوهای تخصصی در طول هفته را از طریق آدرس اینستاگرام کمیسیون ملی یونسکو- ایران (@unesco.iran)به‌طور زنده، در زمان مقرر و به‌شکل ضبط شده در روزهای آتی دنبال کنند.

گفتنی است که بازدید از نمایشگاه و شرکت در جلسات گفت‌وگو برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند با شماره هنراه ۰۹۱۹۴۸۸۷۸۳۲ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام

سیتنا 1

امتیاز: 

امتیاز شما: هیچ میانگین: 4 (1 vote)
2020-11-30 11:47

افزودن دیدگاه جدید