کد مطلب: 

251576
تحقق ماموریت‌های اقتصاد دیجیتال با همراهی بسیجیان
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، به تحقق و دست یابی به ماموریت های مهم اقتصاد دیجیتال، فناوری های نوین و کسب و کارهای مبتنی بر پایه فناوری اطلاعات با همراهی و همدلی بسیجیان تاکید کرد.
تحقق ماموریت‌های اقتصاد دیجیتال با همراهی بسیجیان

به گزارش سیتنا، محمد جواد آذری جهرمی، به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی را منتشر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:
هفته بسیج، یادآور تشکیل مردمی ترین نهاد ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با اندیشه های الهی حضرت امام حمینی(رحمه الله علیه) شکل گرفت و به عنوان شجره طیبه امروز در سرتاسر ایران اسلامی چون درخت تناور و پرثمری که شکوفه های بهاری آن در هر زمان و مکان توانسته است، با رایحه دل انگیز ایثار و از خودگذشتگی، موجبات امنیت و آرامش را به همراه بیاورد.

بسیج توانسته است، با بهره مندی از نیروهای متعهد و متخصص خود در عرصه 8 سال دفاع مقدس، علاوه بر خلق حماسه های ماندگار در میدان بزرگ سازندگی و آبادانی و عمران مثل کوهی استوار در مقابل هجوم دشمنان این مرز بوم نقش بسیار مهمی را ایفا نماید.

امروز با بهره گیری از دریای معانی و مفاهیم عمیق معنوی که ولایت مداری و ایثار و شهادت را سرلوحه کار خود دارد با شعور و بصیرت در هر نقطه بحرانی، خود را به عنوان بازوی پرتوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معرفی و لحظه به لحظه درمقابله با روزهای سخت و دشوار همراه و همیار بوده است. امروز هم در بحث کرونا و در مقابل ایستادگی و مبارزه در برابر این ویروس شوم، در کنار کادر درمان با تمام توان و امکانات وارد عرصه شده و ایام دفاع مقدس و لحظه های ناب آن سال ها را دوباره تداعی می کند.

در عرصه اقتصاد و تولید، فرمایشات ولی خود مقام عظمای ولایت را سرلوحه کار خود قرار داده و در سال هایی که رهبر فرزانه انقلاب تاکید بر رونق اقتصادی دارند، همچنان پیشتاز و پرچمدار است.

تشکیل گروه های جهادی، حضور مستمر در مناطق محروم، مقابله با بلایای طبیعی، محرومیت زدایی، تلاش شبانه روزی در امر شکل گیری و راه اندازی کمک های مومنانه برهان قاطعی بر این اقدامات است. امروز هم بسیجیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که جملگی دارای تخصص و تجربه گران سنگی در امر توسعه و پیشرفت ارتباطات و فناوری اطلاعات در همه بخش ها می باشند، به عنوان اصلی ترین سرمایه این وزارت در امر تحقق ماموریت های محوله محسوب می گردند. به حول قوه الهی و با توکل به خداوند متعال و با پشتوانه نیروهای جهادی و مخلص بسیجی از سد تمامی مشکلات عبور خواهیم کرد.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات، هفته بسیج را به حضور تمامی سلحشوران بسیجی این خانواده بزرگ تبریک و تهنیت عرض نموده، رجای واثق دارم تحقق و دست یابی به ماموریت های مهم اقتصاد دیجیتال، فناوری های نوین، کسب و کارهای مبتنی بر پایه فناوری اطلاعات و دیگر برنامه های این وزارت که در راستای محرومیت زدایی و توسعه و رونق اقتصادی می باشد، با همراهی و همدلی شما بسیجیان دریا دل محقق خواهد شد.

توفیق روز افزون همه شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-11-24 13:29

افزودن دیدگاه جدید