کد مطلب: 

249812
ویژه‌برنامه‌های «لنز» ایرانسل برای اربعین اعلام شد
همزمان با ایام اربعین حسینی (ع)، ویژه‌برنامه‌هایی به این مناسبت، در دسترس مخاطبان تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل قرار گرفته است.
ویژه‌برنامه‌های «لنز» ایرانسل برای اربعین اعلام شد

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی ایرانسل، از جمله این ویژه‌برنامه‌ها می‌توان به مجموعه محتوای مناسبتی با عنوان سیمای اربعین، محتوای اختصاصی تولیدی «از خراسان تا فرات»، شبکۀ تلویزیونی اربعین و رادیو اربعین اشاره کرد.

کاربران تلویزیون اینترنتی لنز می‌توانند با مراجعه به بخش سیمای اربعین در این اپلیکیشن، محتوای مرتبط با ایام عزاداری اربعین حسینی (ع) را مشاهده کنند. «بفرمایید روضه»، «هر سال اربعین»، «بین‌الحرمین» و «مداحی مداحان مشهور»، تعدادی از برنامه‌های موجود در این بخش هستند.

همچنین مجموعه مناسبتی تولیدی «از خراسان تا فرات» با مداحی حاج صادق آهنگران و گویندگی سیدجواد هاشمی، در روز پنجشنبه ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۹، همزمان با اربعین حسینی(ع)، به طور اختصاصی از لنز ایرانسل پخش می‌شود. موسیقی این مجموعه، ساخته بهنام صبوحی است و اشعار آن نیز توسط عبدالجبار کاکایی سروده شده است.

در بخش «برنامه زنده» لنز نیز، امکان شنیدن و مشاهده محتواهای اربعینی، شامل مداحی، سخنرانی و سایر برنامه‌های ویژۀ اربعین، با مراجعه به شبکه تلویزیونی اربعین و نیز رادیو اربعین، فراهم شده است.

اپلیکیشن لنز، (Lenz.ir) تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران است که کاربران می‌توانند آن را بدون هزینه دانلود کنند و هر لحظه و هر کجا، به مجموعه‌ای از جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی (دوبله و با زیرنویس فارسی)، برنامه‌های زنده تلویزیونی، پخش مستقیم مسابقه‌های ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه سه و…)، پادکست، کتاب‌های صوتی، موسیقی و آلبوم‌های جدید و…، روی گوشی تلفن همراه یا در منزل روی تلویزیون دسترسی داشته باشند. از جمله امکانات اپلیکیشن لنز می‌توان به ایجاد دسترسی به مجموعه عظیمی از فیلم‌ها، سریال‌ها، آلبوم‌های موسیقی و برنامه‌های مستند ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه‌های تلویزیونی، مسابقات و برنامه‌های ورزشی و فرهنگی، امکان ضبط خودکار برنامه‌های زنده تلویزیون در زمان‌بندی از پیش تعیین‌شده، امکان مشاهده جدول برنامه‌های پخش‌شده از شبکه‌های مختلف تلویزیون، امکان مشاهده برنامه‌ها در بخش آرشیوها تا هفت روز بعد از پخش زنده، امکان افزودن برنامه‌های مورد علاقه کاربر به فهرست «علاقه‌مندی» و دسترسی آسان‌تر به آنها اشاره کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2020-10-07 10:59

افزودن دیدگاه جدید