کد مطلب: 

247242
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، گفت: دو روز قبل، دادگاه رسیدگی به تخلف گرانفروشی اپراتورهای تلفن همراه، در تعزیرات حکومتی، برگزار شد و منتظر صدور حکم هستیم.
منتظر صدور حکم دادگاه رسیدگی به تخلف گرانفروشی اپراتورهای تلفن همراه در تعزیرات حکومتی هستیم/ طبق روال پروانه، اخطار دوم هم برای اپراتورهای متخلف صادر شد/ در صورت ادامه تخلف، کاهش مدت پروانه را اعمال خواهیم کرد

به گزارش سیتنا، حسین فلاح جوشقانی در توئیتی نوشت:

دو روز قبل، دادگاه رسیدگی به تخلف گرانفروشی اپراتورهای تلفن همراه، در تعزیرات حکومتی، برگزار شد و منتظر صدور حکم هستیم. طبق روال پروانه، اخطار دوم هم برای اپراتورهای متخلف صادر شده و در صورت ادامه تخلف، کاهش مدت پروانه را اعمال خواهیم کرد.

گفتنی است؛ موضوع حذف بسته‌های اینترنت پرمخاطب از سوی اپراتورهای تلفن همراه که به‌نوعی منجر به افزایش قیمت خدمات اینترنت شده، مدتی است مورد اعتراض کاربران و همچنین متولیان امر به‌ویژه رگولاتوری قرارگرفته است.

در همین حال، سازمان تنظیم مقررات به‌عنوان قانون‌گذار در حوزه ارتباطات بر بازگشت قیمت‌ها به قبل و جبران هزینه‌های اضافی پرداخت‌شده از سوی مردم تأکید دارد.

بر پایه قوانین تعیین‌شده، در مرحله‌ی نخست رگولاتوری اخطاری را برای اپراتورها صادر کرد که بی‌توجهی به این اخطار منجر به صدور جریمه‌ی دو میلیارد تومانی شد. به نظر می‌رسد در صورت امتناع اپراتورها به اخطار دوم سازمان تنظیم مقررات، کاهش مدت پروانه در انتظار آن‌ها خواهد بود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه