کد مطلب: 

246516
تلاش شرکت‌های دانش بنیان ایرانی برای کشف واکسن کرونا تا آذرماه
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در نشست کمیسیون آموزش، از تلاش شرکت‌های دانش بنیان برای کشف واکسن کرونا تا آذرماه خبر داد.
تلاش شرکت‌های دانش بنیان ایرانی برای کشف واکسن کرونا تا آذرماه

به گزارش سیتنا، احمدحسین فلاحی در تشریح نشست عصر سه‌شنبه (۲۴ تیر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: نشست کمیسیون به گزارش معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مورد اقدامات انجام شده در خصوص تحقق شعار سال (جهش تولید) و عملکرد شرکت های دانش بنیان، پارک‌های علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور اختصاص داشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: دکتر ستاری‌ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از تلاش شرکت‌های دانش بنیان برای تولید واکسن کرونا خبر داد اظهار امیدواری کرد که تا آذرماه واکسن این ویروس خطرناک کشف شود.

فلاحی یادآور شد: معاون علمی رئیس جمهور همچنین خبرهای خوبی از بازگشت نخبگان به کشور ارائه کرد و این مسئله را یکی از برنامه‌های اساسی این معاونت برشمرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: پس از توضیحات معاون علمی رئیس جمهور، اعضای کمیسیون بر موضوعاتی از جمله جلوگیری از واردات محصولات تولیدی توسط شرکت‌های دانش بنیان و ضرورت حمایت از استارت آپ‌ها، پارک‌های علم و فناوری تأکید کردند.

انتهای پیام

سیتنا 1
2020-07-15 01:17

افزودن دیدگاه جدید