کد مطلب: 

243302
پیشنهاد آذری جهرمی به جهانگیری برای قدردانی از دست اندرکاران مقابله با کرونا در استان سمنان
محمد جواد آذری جهرمی در مکاتبه با اسحاق جهانگیری ، معاون اول رییس جمهور با اشاره به تلاش خوب استاندار و تیم درمانی استان ، خواستار تقدیر و تجلیل از دست اندرکاران مقابله با کرونا در استان سمنان شد.
پیشنهاد آذری جهرمی به جهانگیری برای قدردانی از دست اندرکاران مقابله با کرونا در استان سمنان

به گزارش سیتنا، محمد جواد آذری جهرمی در مکاتبه با اسحاق جهانگیری ، معاون اول رییس جمهور با اشاره به تلاش خوب استاندار و تیم درمانی استان ، خواستار تقدیر و تجلیل از دست اندرکاران مقابله با کرونا در استان سمنان شد و عنوان کرد : پارامتر RQ - ضریب سرایت بیماری از هر فرد به فرد دیگر ، یا به عبارتی هر بیمار چه تعداد دیگر را بیمار می کند در سمنان به ۱/۳ و در شاهرود ۱/۲۶ رسیده است که اعداد خوبی می باشد.
جهرمی اضافه کرد: در استان سمنان موج اول پیک بیماری در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ تجربه شده است و در حال حاضر عدد بستری کاهشی می باشد.‌
وزیر معین استان سمنان در ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در مکاتبه ی خود با معاون اول رئیس جمهور با اشاره به لزوم تخصیص اعتبار مناسب به دانشگاههای علوم پزشکی استان سمنان بمنظور ایجاد عوامل انگیزشی کارکنان و همچنین تامین تجهیزات درمانی نوشت: تردد مسافر در استان سمنان به خوبی مدیریت شده و جمعیت ساکن استان در ۵ فروردین ۱۳۹۹ به نسبت ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ، به میزان ۰/۵ درصد کاهشی بوده است.
وی اضافه کرد: برای تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم ، با مدیریت استانداری اپلیکیشنی طراحی شده که با کمک شرکت ملی پست ، اقلام بر اساس کد پستی درب منازل مردم توزیع شده است .
آذری جهرمی همچنین در مکاتبه‌ی خود اظهار داشته است: جمعیت تحت پوشش در دانشگاه علوم پزشکی سمنان ۸۶ درصد در طرح غربالگری حضور یافته اند و این عدد در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ۷۰ درصد می باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2020-04-05 09:48

افزودن دیدگاه جدید