کد مطلب: 

242516
رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران با اشاره به راه اندازی سامانه 4030 و استقبال میلیونی مردم از سامانه مشاوره کرونا، می‌گوید: پباده سازی سامانه ای با ظرفیت چند صد هزار شماره و انتقال ترافیک ورودی بیش از چند میلیون شماره ظرف مدت سه روز از مبادی مختلف و تلاش های شبانه روزی تیم های ستادی و عملیاتی، نشانگر عزم راسخ و حرکت جهادی بود که توسط شرکت برکت تل، شرکت مخابرات ایران و شرکت های فن آور داخلی انجام شد.
تلاش‌های برکت‌تل و مخابرات ایران در پیاده سازی سامانه‌ی مشاوره‌ی کرونا (4030) یک حرکت جهادی بود

به گزارش سیتنا، دکتر داود ادیب با بیان اینکه معمولا در چنین پروژه هایی که نیاز به راه اندازی و تعاریف یک سامانه چند صد هزار شماره ای بوده و تعاریف نامبرینگ پلن و تخصیص سیپ ترانک های متعدد جهت ترافیک همزمانی ظرفیت بالایی از ورودی‌ها مدنظر می‌باشد، نیازمند هماهنگی واحدهای متعدد در شرکت مخابرات ایران می باشد، اظهار داشت: با حضور مهندس صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیران مخابرات استان، در محل استقرار سامانه فوق الذکر، این هماهنگی ها ظرف مدت چند ساعت انجام و سامانه مربوطه آماده بهره برداری و پاسخگویی به تماس گیرندگان و مخاطبان از کل کشور شد.

وی افزود: پیش تر، دکتر مظهری رئیس هیئت مدیره "برکت تل" وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام با اعلام این خبر اعلام نموده بود که کمتر از یک هفته پس از راه اندازی سامانه تلفنی 4030 بیش از 2.5 میلیون تماس از سراسر کشور با این سامانه به ثبت رسیده است.

رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران، افزود: طبق اطلاعات دریافتی، سامانه تلفنی 4030 با هدف پیشگیری، شناسایی و ارائه مشاوره پزشکی در خصوص ویروس کرونا به صورت شبانه روزی فعال است و توسط 2000 پزشک، پرستار و تیم پزشکی همکار ستاد اجرایی فرمان امام به طور رایگان به سوالات و دغدغه های مردم پاسخ می‌دهند. همچنین این سامانه‌ی تلفنی از تمام خطوط ثابت و اپراتورهای تلفن همراه بدون نیاز به کد و پیش شماره قابل دسترس بوده و بزودی سایت اینترنتی و کد دستوری یو.اس.اس.دی این سامانه هم فعال و در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

ادیب خاطر نشان کرد: در این شرایط بحرانی که همه تلاش مسوولان کشور متوجه پیشگیری ویروس کرونا است، وزارت بهداشت، جامعه پزشکی، پزشکان و پرستاران و کادر درمانی فداکارانه و شجاعانه مواظبت از بیماران را در نزدیک ترین تماس به انجام می‌رسانند. 

وی افزود: بدین وسیله نهایت سپاس و قدردانی اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران را از فرشتگان سفید پوشی که در سمت پزشک، پرستار، بهیاران، پرسنل آزمایشگاه و دیگر کارکنان شبکه سلامت کشور که شجاعانه و جسورانه برای پیشگیری، درمان و سلامت مردم جان خود را در معرض خطر قرار می‌دهند، اعلام میدارم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه