کد مطلب: 

241087
ضرورت اطلاع رسانی شفاف به مردم در حوزه‌ی کالاهای مورد نیاز ایام پایانی سال
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی، گفت: اهتمام و تلاش مستمر وزارت صمت، در راستای تامین کالاهای ضروری مردم است؛ در این راستا همکاری اصناف و تشکل‌ها مفید و لازم است.
ضرورت اطلاع رسانی شفاف به مردم در حوزه‌ی کالاهای مورد نیاز ایام پایانی سال

به گزارش سیتنا، حسین مدرس خیابانی در جلسه‌ی ستاد تنظیم بازار که از طریق ویدئو کنفرانس با مسئولان استان گلستان برقرار شده بود، گفت: تمام تلاش مسئولان در ستاد تنظیم بازار، برقراری آرامش و تامین و توزیع به موقع کالاهای مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال است و بنابراین از تمامی ظرفیت‌ها باید به منظور دستیابی به این هدف استفاده کرد.

وی با اشاره به ضرورت حضور موثر اصناف و تشکل‌های تولیدی و صنفی در پیاده سازی برنامه‌های تنظیم بازار شب عید، افزود: تمامی واحدهای صنفی و تشکل‌های تولیدی باید همچون همیشه، یاری‌رسان وزارت صنعت در اجرای سیاست‌های در نظر گرفته شده برای تامین و توزیع به موقع کالاها باشند و بر این اساس، شرایطی را فراهم نمایند تا کالاها به موقع، با قیمت و کیفیت مناسب به دست مصرف‌کنندگان برسد.

به گفته مدرس خیابانی، در این راستا اصناف و تشکل‌های تولیدی می‌بایست برای تنظیم بازار شب عید و تامین به موقع کالاهای پرمصرف در این ایام از جمله آجیل، خشکبار، شیرینی، شکلات، میوه، کیف و کفش و پوشاک از تمام توان خود استفاده کرده و حتی در حوزه خدمات نیز، به بهترین نحو تلاش کنند تا خدمات پرمصرف در این ایام تامین شود.

وی اظهار داشت: برای تامین میوه شب عید نیز از تمامی ظرفیت‌های موجود در کشور به خوبی استفاده خواهد شد و در این راستا به منظور جلوگیری از گرانفروشی، ستاد تنظیم بازار بر روند قیمت‌گذاری و توزیع به موقع میوه در ایام پایانی سال نیز وارد عمل خواهد شد.

مدرس خیابانی با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی به موقع، دقیق و شفاف به مردم در حوزه کالاهای مورد نیاز ایام پایانی سال، خاطرنشان کرد: تلاش رسانه های بیگانه آن است که با به راه انداختن جنگ رسانه‌ای، شیرینی شب عید را به کام مردم تلخ کنند که اما امیدوار هستیم که با اطلاع رسانی دقیق و صحیح از سوی بخش‌های مختل، مانع از این امر شویم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2020-02-03 23:32

افزودن دیدگاه جدید