کد مطلب: 

230561
شکایت از سامسونگ برای تبلیغ دروغین ضدآب بودن گوشی‌های گلکسی
انجمن حمایت از مصرف کنندگان در استرالیا از شرکت سامسونگ به دلیل ارائه‌ی اطلاعات غلط در مورد مقاومت تلفن های همراه گلکسی در برابر آب شکایت کرد.
شکایت از سامسونگ برای تبلیغ دروغین ضدآب گوشی‌های گلکسی

به گزارش سرویس بین الملل سیتنا به نقل از یورونیوز، شرکت سامسونگ در تبلیغات خود از امکان استفاده از گوشی های گلکسی برای استفاده در استخرها و هنگام موج سواری سخن گفته است.

در شکایتنامه انجمن حمایت از مصرف کنندگان استرالیا آمده است که شرکت سامسونگ از تاثیر آب استخر و آب شور دریا بر تلفن های همراه خود آگاهی نداشته است. در تبلیغات شرکت سامسونگ گوشی گلکسی به طور کامل زیر آب نشان داده می شود.

شکایت انجمن حمایت از مصرف کنندگان استرالیا از سامسونگ می تواند منجر به جریمه چند میلیون دلاری شرکت کره ای شود. تمرکز اصلی شکایت مطرح شده بر روی ۳۰۰ تبلیغ شرکت سامسونگ است که در آنها گوشی های گلکسی در ته استخر یا در داخل آب اقیانوس نشان داده می شود.

شرکت سامسونگ اعلام کرده است که از تبلیغات صورت گرفته دفاع می کند و آنها را منطبق بر قوانین استرالیا می داند.

سامسونگ پس از فراخوان پرهزینه گوشی گلکسی نوت ۷ در سال ۲۰۱۶ میلادی به طور گسترده در امر تبلیغ محصولات خود سرمایه گذاری کرده است.

اولین ابهام ها در مورد خاصیت ضدآب گوشی های گلکسی سامسونگ اولین بار در سال ۲۰۱۶ درباره گوشی گلکسی اس۷ (S7) مطرح شد. این گوشی در حالی نتوانست آزمایش ضدآب یک مجله ویژه مصرف کنندگان را با موفقیت پشت سر بگذارد که در تبلیغات سامسونگ در داخل آب یک آکواریوم دیده می شد.

انتهای پیام

سیتنا 1

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2019-07-05 22:24

افزودن دیدگاه جدید