کد مطلب: 

226054
نجفی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با سیتنا:
اقدامات مجلس برای حل مشکل مردم با خودروسازها جدی و مسوولانه نیست؛ با این سبک کار، اتفاق موثری رخ نمی دهد/ دولت و دیگر نهادهای مسوول باید پیش از ارجاع مشکلات خودروسازی به مجلس، وارد عمل می‌شدند
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: اقداماتی که باید در راستای حل مشکل خودروسازی انجام شود، به مجلس ختم نمی‌شود و قبل از آن در دولت و دیگر ارگان‌های مسوول باید با رفتاری مسوولانه و برنامه محور بررسی شود.
اقدامات مجلس برای حل مشکل مردم با خودروسازها جدی و مسوولانه نیست؛ با این سبک کار، اتفاق موثری رخ نمی دهد

محمدرضا نجفی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون وضعیت خودروسازی کشور و اقدامات انجام شده برای بهبود این وضعیت، گفت: اقداماتی که مجلس و کمیسیون صنایع برای پیگیری مشکلات مردم با خودروسازها انجام می‌دهند، مسوولانه، جدی و درخور این موضوع نبوده و نیست و اقدامات موثری صورت نگرفته است.

نجفی، افزود: بنده اقداماتی که در مجلس صورت می‌گیرد را در مسیر حل مساله نمی‌بینم و کافی و وافی برای این مقصود نیست و لذا انتظاری هم ندارم که با این سبک کار اتفاق موثری از این پیگیری‌ها رخ دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: اقداماتی که باید در راستای حل مشکل خودروسازی انجام شود، به مجلس ختم نمی‌شود و قبل از آن در دولت و دیگر ارگان‌های مسوول باید با رفتاری مسوولانه و برنامه محور بررسی شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2019-03-07 12:40

افزودن دیدگاه جدید