کد مطلب: 

214717
پخش رفتار خصوصی دختر و پسر روی مانیتورهای قطار مشهد با نرم افزار جاسوسی!
دختر و پسر دانشجو که به یکدیگر علاقه داشتند تصور نمی کردند رفتار خصوصی شان در قطار مشهد آبرویشان را ببرد.
پخش رفتار خصوصی دختر و پسر روی مانیتورهای قطار مشهد با نرم افزار جاسوسی!

به گزارش سیتنا، پسرجوانی که ادعا می کرد آبرویش در یک اقدام عجیب داخل قطار مسافربری مشهد به تهران رفته است خواستار پیگیری پرونده و شناسایی مجرم شد.

با این ادعاها و با دستور قاضی تیمی از پلیس فتای خراسان رضوی وارد عمل شدند و پس از اقدامات تخصصی محسن که هم دانشگاهی شاکی بود را به دام انداختند.

محسن که باور نمی کرد شناسایی شده باشد در بازجویی ها گفت: در یک سفر  خارجی یک نرم افزار جدید را روی گوشی تلفن همراهم نصب کردم، اما هیچ اطلاعی از این که این نرم افزار برای جاسوسی به کار می رود، نداشتم.

وی افزود: بعد از بازگشت به ایران  قرار شد به همراه چند تن از دوستانم و همچنین برخی از استادان دانشگاه با قطار به تهران سفر کرده و در یک کنفرانس شرکت کنیم.

محسن ادامه داد: از مدت ها پیش می دانستم که یکی از دوستان هم دانشگاهی ام که او نیز در کوپه ما بود قرار است با دختر دانشجویی ازدواج کند. آن ها در حال تدارک مراسم نامزدی بودند و مدام پیامک های عاطفی و عاشقانه برای هم ارسال می کردند. همانجا وسوسه شدم و برای تفریح و خنده سعی کردم تا با نرم افزاری که روی گوشی تلفن همراهم نصب بود به پیامک های ارسالی دوستم دسترسی پیدا کنم  وقتی دوستم به بیرون از کوپه رفته بود من هم از این نرم افزار استفاده کردم که ناگهان پیام های عاشقانه او به صورت بلوتوث روی مانیتورهای قطار پخش شد و خودم هم شوکه شدم.

بنابه این گزارش؛ محسن تحت تحقیق قضایی است تا به مجازات برسد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2018-06-24 22:30

افزودن دیدگاه جدید