کد مطلب: 

177510
رئیس کمیته‌ی ارتباطات مجلس:
کم فروشی اینترنت توسط اپراتورهای تلفن همراه احضار وزیر ارتباطات به مجلس را در پی دارد
رئیس کمیته ارتباطات مجلس، با انتقاد از عملکرد اپراتورهای تلفن همراه در ضعف سرویس دهی به مردم، گفت: فعال‌شدن دوربین نظارتی مجلس بر عملکرد اپراتورهای تلفن همراه نتیجه اوج گیری تخلفات آن‌ها در ارایه خدمات به مردم است.
کم فروشی اینترنت توسط اپراتورهای تلفن همراه احضار وزیر ارتباطات به مجلس را در پی دارد

به گزارش سیتنا، رمضانعلی سبحانی فر با انتقاد از عملکرد اپراتورهای تلفن همراه در ضعف خدمت دهی به مردم،گفت: قطع مکرر تماس ها،تحمیل هزینه‌های اضافی به مشترکان و عدم پاسخ گویی به شکایات مردم درخصوص عملکرد ضعیف اپراتورها ورود مجلس به موضوع و اتخاذ تصمیم برای برخورد با متخلفان را درپی داشته است.

هیچ توجیهی برای تحمیل هزینه‌های اضافی به مشترکان پذیرفتنی نیست

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هیچ توجیه منطقی برای تحمیل هزینه‌های اضافی به مشترکان و همچنین عدم سرویس دهی مناسب به آنان پذیرفتنی نیست،افزود: اپراتورهای تلفن همراه درکشور موظف به ارایه سرویس مطلوب به مشترکان در ازای دریافت هزینه‌های مربوطه هستند.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید براینکه شاید به روزرسانی نرم افزارهای ارتباطی به افزایش هزینه‌های اپراتورها منجر شود،تصریح کرد: نباید هزینه‌های اپراتورها چند برابر میزان واقعی و بدون مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صورت بگیرد.

وی با اشاره به اوج گیری نارضایتی مردم در نتیجه رشد تخلفات اپراتورهای تلفن همراه، گفت: مجلس بارها در این باره به مسئولان تذکر داده از این رو پیگیری تخلفات مذکور از سوی کمیته ارتباطات مجلس آغاز شده است.

هر نوع تغییر تعرفه تماس ها باید تابع تصمیمات رگولاتوری باشد

سبحانی فر با یادآوری قطع مکرر تماس‌ها درحین صحبت مشترکان، افزود: تاکنون قطع مکرر تماس ها به رشد هزینه‌های بسیاری از مشترکان و نارضایتی آنان منجر شده که این مهم متاسفانه از سوی اپراتورها با پاسخ قانع کننده ای همراه نبوده است.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید براینکه هر نوع تغییر تعرفه تماس ها باید تابعی از تصمیمات و مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باشد،تصریح کرد: اپراتورهای تلفن همراه باید بدانند که درصورت نقض مصوبات این سازمان پاسخگویی در برابر دستگاه‌های نظارتی را باید در دستور کار خود داشته باشند.

رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: کم فروشی اینترنت و تخلفاتی از این دست از سوی اپراتورهای تلفن همراه احضار وزیر ارتباطات و مسئولان این حوزه به مجلس را درپی دارد./

پایان پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2015-05-25 23:21

افزودن دیدگاه جدید