کد مطلب: 

177211
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای اداری زنجان:
وزیر ارتباطات در شورای اداری شهر زنجان، گفت: با نام گذاری عنوان سال 94 به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" توسط مقام معظم رهبری، فرصتی گران بها برای مجموعه قوای کشور به وجود آمده و البته در همه عرصه ها باید همدلی و هم زبانی در جامعه حکم فرما شود.

به گزارش سیتنا، دکتر محمود واعظی در سفر به استان زنجان در جلسه شورای اداری شهر زنجان  حضور یافت و اظهار داشت: دولت تدبیر و امید تلاش دارد وعده های خود را برای سرو سامان بخشیدن به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم محقق سازد.

وی مساله اشتغال را دغدغه اصلی نظام و مردم دانست و گفت: تلاش دولت یازدهم در کاهش نرخ تورم نشان داد این دولت نسبت به وعده های خود پایبند است.

واعظی افزایش پهنای باند اینترنت و فراهم ساختن زیرساخت های فناوری اطلاعات در استان زنجان را در جهت کمک به ایجاد اشتغال در حوزه و اجرای طرح تبدیل زنجان به قطب الکترونیک، برق و فناوری اطلاعات لازم دانست و گفت: این اقدامات در راستای توسعه کسب و کار در استان زنجان است و می تواند باعث افزایش بهره وری هر چه بیشتر این استان شود.

وی از افتتاح 120 کانال بین الملل و به بهره برداری رسیدن 190 کیلومتر فیبرنوری در استان خبر داد و گفت: همچنین به شبکه انتقال استان زنجان 16 هزار E1 نیز افزوده خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ورود نسل سوم شبکه ارتباطی به شهرستان های  ابهر و خرمدره خبر داد و گفت: تلاش داریم تا پایان امسال میزان پوشش اینترنت نسل سوم و چهارم  را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه