کد مطلب: 

12055
نمایش استودیوی هیجان‌انگیز گلکسی در CES 2014
نمایش استودیوی هیجان‌انگیز گلکسی در CES 2014

سامسونگ اعلام کرد که می خواهد تجربه استودیوی گلکسی خود را در نمایشگاه CES 2014 نیز به نمایش بگذارد.

 

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، غرفه این شرکت که در گرند لابی واقع در مرکز همایش لاس وگاس قرار گرفته است، خدمات منحصر به فردی را در استودیوی گلکسی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد تا بتوانند به راحتی و در فضایی دوستانه با وسایل سری Galaxy سامسونگ دیداری داشته باشند.

 

استودیوی گلکسی سامسونگ به بازدیدکنندگان امکان می‌دهد تا با ابزارهای همراه گلکسی پرچمدار سامسونگ از نزدیک کار کنند، اجراهای موسیقی تعاملی گوش کنند، محصولات جدید را از نزدیک لمس کنند و ببینند، عکس های به یاد ماندنی بگیرند و محتوای شخصی شده تولید کنند.

 

استودیوی گلکسی سامسونگ به پنج بخش تعاملی تقسیم شده که هر کدام از آنها تجربه ای از زندگی با گلکسی سامسونگ را برای بازدیدکنندگان به نمایش می گذارند.

 

این بخش ها عبارتند از:
بخش اجرا
در این بخش، محصولات برای نمایش قرار می‌گیرند و اجراهای زنده بازدیدکنندگان را جذب خود می‌کند و هیجان خاصی را در فضا ایجاد می کند. به طور کلی فعالیت هایی که در این بخش انجام می شود، عبارتند از:
-     نمایش محصولات: مرور و بررسی محصولات گلکسی نوت 3 و گلکسی گیر با استفاده از تجربه خود کاربران و همچنین از طریق مالتی مدیا
-    - اجرای موسیقی زنده: اجرای موسیقی زنده روی سن غرفه سامسونگ که به وسیله ابزارهای گلکسی نوت سامسونگ ساخته می شوند. نه تنها نظر هر بازدیدکننده ای را به خود جلب می کند، بلکه آنها را مشتاق به دیدن بقیه بخش ها می کند.
-    معرفی گلکسی 11 سامسونگ: اعضای گلکسی 11 جدید این شرکت که روی یک صفحه نمایش غول پیکر در این بخش پخش می شود، بازدیدکنندگان را تشویق می کند که با این ابزار کار کرده و محتوای شخصی شده برای خود ایجاد کنند.

بخش تجربه
این بخش از استودیوی گلکسی به بازدیدکنندگان امکان می دهد پرچمداران گلکسی سامسونگ را دست بگیرند و با آن کار کنند. این افراد همچنین می توانند از نزدیک با راهکار امنیتی موبایل KNOX سامسونگ آشنا شوند. فعالیت های بخش تجربه عبارتند از:
-    تجربه کار کردن با محصولات: کارمندان سامسونگی در این بخش وجود دارند که گلکسی نوت 3، گلکسی گیر، گلکسی نوت 10.1 نسخه 2014، Galaxy S4 و Galaxy S4 Zoom را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند و آنها را با یکی از قابلیت های این ابزارها آشنا می کنند.
-    Samsung KNOX: متصدی در این بخش وجود دارد که به بازدیدکنندگان یاد می دهد چطور با راهکار KNOX سامسونگ که با گلکسی نوت 3، گلکسی نوت 10.1 نسخه 2014 و Galaxy S4 کار کنند.

بخش گلکسی 11
منطقه Gaaxy 11 در استودیوی گلکسی سامسونگ همه را به وجد خواهد آورد. در این بخش به بازدیدکنندگان اجازه می دهند که عکس های ماندگار و به یاد ماندنی با برخی از بازیکنان مشهور فوتبال مثل لیونل مسی، وین رونی، رادامل فالکائو، کریستین رونالدو و لاندن دوناوان بگیرند.
-    بازدیدکنندگان همچنین می توانند در این منطقه در یک قاب عکس گلکسی سامسونگ، عکس خود را چاپ کنند.

بخش پیشرفت (Promotion)
-    در این بخش، بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از گلکسی نوت 10.1 و گلکسی گیر برای خود یک تی شرت گلکسی 11 بسازند.
بخش لژ گلکسی
منطقه Galaxy Lounge در استودیوی گلکسی سامسونگ برای رفع خستگی بازدیدکنندگان به آنها هدیه می دهند. فعالیت های این بخش عبارتند از:
-    پخش هدیه: شامل تی شرت های و قاب عکس های گلکسی 11
-    دعوت بازدیدکنندگان به نوشیدن قهوه که بوی آن کل فضای را پر کرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-08 04:33

افزودن دیدگاه جدید