کد مطلب: 

11821
مذاکرات بی‎نتیجه رایتل با ایرانسل و همراه اول برای برقراری رومینگ داخلی

مدیرعامل رایتل گفت: رایتل به دلیل تحریم‌ها و ارتباط تصویری هنوز نتوانسته بازار و جایگاه خودش را بین مردم پیدا کند و به اعتقاد من، دولت و حاکمیت باید فرصتی را در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم فرصت از دست رفته را جبران کنیم.

 

به گزارش سیتنا، مهندس مجید صدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، درباره رویکرد رایتل نسبت به صدور مجوز نسل‌های سوم و چهارم برای دیگر اپراتورها از سال آینده اظهار کرد: بالاخره اینکه به رقبای ما این پروانه را بدهند در بازار ما هم تأثیر دارد ولی چیزی که ما دنبالش هستیم این است که رایتل به دلیل تحریم‌ها و ارتباط تصویری هنوز نتوانسته بازار و جایگاه خودش را بین مردم پیدا کند.

 

وی افزود: بنابراین به اعتقاد من، دولت و حاکمیت باید فرصتی را در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم فرصت از دست رفته را جبران کنیم.

 

مدیرعامل رایتل همچنین در پاسخ به این پرسش که زمان لازم‌الاجرا شدن پروانه رایتل از چه زمانی بوده است، گفت: شاید این خیلی مهم نباشد، بلکه چیزی که مهم است، در حال حاضر از دوره انحصار ما چند ماهی بیشتر باقی نمانده (اول شهریور ماه سال 93) است.

 

او درباره میزان رضایت از پوشش بازار این اپراتور نیز ابراز کرد: بازار خودمان را به شرطی می‌توانیم پیدا کنیم که بعضی از مشکلات‌مان نظیر ارتباطات تصویری و رومینگ با اپراتورهای دیگر حل شود؛ تا زمانیکه این موضوعات حل نشود قطعا موانعی برای رشد خواهیم داشت که نهایتا نمی‌توانیم در خدمت مردم باشیم.

 

صدری درباره اینکه رویکرد اپراتورهای دیگر در زمینه رومینگ داخلی با شما چیست، گفت: صحبت‌هایی با ایرانسل و همراه اول در زمینه رومینگ داخلی داشتیم اما نتیجه‌ای از این مباحث به دست نیاوردیم البته این اپراتورها در تلاش  هستند اما هنوز به نتیجه مستدلی نرسیده‌ایم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-28 14:58

افزودن دیدگاه جدید