کدخبر :11733 پرینت
03 دی 1392 - 19:12

شبکه مخابراتی استان خراسان رضوی برترین شبکه در بین استان‎های منطقه 5 کشور شد

متن خبر

در جلسه ارزیابی پیمانکاران نگهداری شبکه زیرساخت ارتباطی مربوط به منطقه 5 کشوری، استان خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان، به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را در سطح منطقه به دست آوردند.

به گزارش سیتنا، در جلسه جمع بندی پایانی ارزیابی پیمانکاران نگهداری شبکه ارتباطی استان های منطقه 5 در سال 92 که با حضور معاون نظارت راهبردی و برنامه ریزی شرکت ارتباطات زیرساخت، در شهر مقدس مشهد تشکیل شد، با توجه به امتیازات اولیه ارزیابی سال 92 ، استان های خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان مورد ارزیابی نهایی قرار گرفتند.

در بین استان‎های مذکور، استان سیستان و بلوچستان نیز علیرغم دارا بودن رتبه پائین‎تر شاهد رشد کیفیت نگهداری و نمره ارزیابی نسبت به سال 91 بوده است.

در این جلسه مهندس آریانیان بر سیاست های جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تأکید کرد و افزود: باتوجه به افزایش اهمیت و بار شبکه دیتا، باید به این بخش توجه ویژه داشته باشیم.

در این نشست، خلاصه ای از گزارش ارزیابی استان های منطقه 5 در بخش‎های انتقال، دیتا، سوئیچ و نیرو ارائه شد.

 

این نشست با حضور مدیران کل ، مسوولان و رؤسای نمایندگی شرکت ارتباطات زیرساخت در استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی ، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان به همراه مدیران و مسوولین شرکت‎های پرسوالکترونیک رادمهر و دانیال کیا (پیمانکاران نگهداری این استان‎ها) تشکیل شد.

 

این ارزیابی بر اساس استانداردهای ITU ، دستورالعمل های شبکه نگهداری و توصیه های کارخانه سازنده تجهیزات انجام شده است.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.