کد مطلب: 

11412
تصویر جنجالی شلاق‌زدن دختر عربستانی در اینترنت+ عکس
تصویر جنجالی شلاق‌زدن دختر عربستانی در اینترنت+ عکس

روز گذشته تصویر شلاق زدن یک دختر عربستانی در فضای مجازی جهان عرب منتشر شد و جنجال آفرید.

 

به گزارش سیتنا به نقل از شیعه آنلاین، گفته می شود این دختر جوان عربستانی، با یکی از اساتید دانشگاه خود درگیر شده و استاد را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

 

رسانه های عربستانی با انتشار خبر درگیری این دانشجو با استادش، در این باره نوشتند: دختر دانشجو ناگهان متوجه شد که همسرش با یک زن دیگری ازدواج کرده و بر حسب اتفاق این زن، استاد این دختر دانشجو بود. او آنقدر از این اتفاق خشمگین شد که استادش یا به عبارتی همسر دوم شوهرش را مقابل همه دانشجویان مورد ضرب و شتم قرار داد. استاد هم از دانشجو شکایت کرد و دادگاه دخترک را به شلاق محکوم کرد.

 

گفتنی است، انتشار تصویر شلاق زدن او در فضای مجازی حرف و حدیث های بسیار زیادی را در پی داشت. گروهی از کاربران موافق اجرای حکم علیه وی بودند زیرا ازدواج شوهرش با هر زنی را جایز دانستند اما دسته ای دیگر با تکیه بر مسأله احساسات، درگیری او با استادش را ناشی از احساساتی شدنش تلقی کردند از همین رو حکم صادر شده در حق وی را ظالمانه توصیف کردند.

 

اما گروهی دیگر از کاربران این تصویر را بهانه کردند تا حکومت و مقامات سعودی را مورد انتقاد قرار دهند. برای مثال یکی از کاربران در این باره نوشت: کی می رسد زمانی که تصویر شلاق خوردن مسئولان حکومتی را که در مقابله با پیامدهای سیل اخیر کم کاری کرده اند، ببینیم؟! و یا کی می رسد زمانی که تصویر شلاق خوردن مسئولان فاسد در حکومت را شاهد باشیم؟!

 

اما کاربر دیگری نوشت: چرا دختران روسپی در عربستان را بازداشت و شلاق نمی زنید اما این دخترک دانشجو را شلاق می زنید؟! منظره شلاق زدن او صحنه ای بسیار کریه بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-11 20:18

افزودن دیدگاه جدید