کد مطلب: 

11144
وعده‎ی وزیر ارتباطات برای بازگرداندن استقلال به مرکز تحقیقات مخابرات محقق شد
وعده‎ی وزیر ارتباطات برای بازگرداندن استقلال به مرکز تحقیقات مخابرات محقق شد

مراسم معارفه‎ی دکتر "محمد خوانساری" به عنوان رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح فردا (سه شنبه) با حضور وزیر ارتباطات در محل ساختمان مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار خواهد شد.

 

به گزارش سیتنا، دکتر محمد خوانساری فارغ التحصیل رشته‎ی‎ معماری کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است که پیش از این در سمت‎های رئیس مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران، رئیس پژوهشکده‎ی فناوری اطلاعات مرکز تحقیقات مخابرات ایران و رئیس کمیته‎ی فنی طرح لینوکس فارسی در مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته‎ی داشگاه صنعتی شریف مشغول به فعالیت بوده است.

 

قابل ذکر است؛ دکتر واعظی در مراسم رای اعتماد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرده بود که مرکز تحقیقات مخابرات را به وزارت ارتباطات باز می‎گرداند.

 

وی پیش از این نیز طی سخنانی با بیان اینکه اعتقاد راسخ دارم که مرکز تحقیقات مخابرات باید یک شخصیت مستقل داشته باشد و برای مساعد کردن شرایط آن تمام تلاش خود را خواهم کرد، گفته بود: از نظر بودجه، پژوهشگاه را حمایت خواهیم کرد تا با جدیت بتواند به فعالیت های خود ادامه دهد؛ همچنین وضعیت پرسنل و مشکلات موجود برطرف خواهد شد تا انگیزه لازم به کارکنان مرکز تحقیقات برگردد.

 

گفتنی است؛ در این مراسم که خبرنگاران و روزنامه نگاران نیز حضور خواهند یافت، تنی چند از مدیران ارشد وزارت ارتباطات و شرکت‎های تابعه وزیر را همراهی خواهند کرد.

 

خبر مرتبط:

دکتر خوانساری رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایران شد +رزومه

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-02 14:06

افزودن دیدگاه جدید