کد مطلب: 

10617
ویجت های اندرویدی که هیچ جا از آنها نشنیده‌اید! + لینک دانلود
این روز‌ها شاید به جرأت بتوان گفت که کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی، یک دنیای خلاقانه و بی‌‌نهایت رضایت‌بخش را تجربه می‌کنند؛ هرچند هنوز بسیاری بر این باور هستند که اندروید کپی‌برداری از iOS است، ‌خلاقیت‌های اندروید به شدت آن را از iOS متفاوت ساخته و یکی از این خلاقیت‌ها، ویجت‌های اندروید هستند که اپل از آن‌ها محروم است!
 

به گزارش سیتنا به نقل از تابناک، این روز‌ها دنیای ویجت‌های اندروید به قادری گسترده تبدیل شده ‌که تقریبا برای هر کاری دو یا سه نمونه یا حتی بیشتر ویجت یافت می‌شود. راحتی و آسودگی که این ابزارهای کوچک دوست داشتنی برای گوشی‌های اندرویدی فراهم می‌کنند، منجر به آن شده ‌که بازار آن‌ها بسیار داغ شود.

‌ضمن پوزش از کاربران iOS، در اینجا می‌خواهیم شما را با چند نمونه از این ویجت‌ها آشنا سازیم که اول: بسیار کاربردی باشند، دوم: امیدواریم که قبلا با آن‌ها آشنا نشده باشید و سوم: رایگان باشند.
این ویجت‌ها از این قرار هستند:
 

Simple Dialer Widget

برای بسیاری از کاربران، داشتن تماس مستقیم و بلافاصله و در دسترس بودن مخاطبان حتی از صفحه Desktop گوشی بسیار ضروری و کاربردی است. به قدری که باید پرسید که اساسا چرا گوگل اقدام به نصب پیش‌فرض یک ویجت اینچنینی ‌روی سیستم عامل اندروید نمی‌کند؟

درواقع Simple Dialer ویجتی است که این کار را به خوبی انجام داده ‌و هرچند نمونه‌های دیگری از این دست ویجت یافت می‌شود، ‌این نمونه بسیار کاربردی‌تر و تا حد زیادی متفاوت‌تر است. این ویجت از سه تب برای دسترسی به شماره‌گیر، گزارش تماس‌ها و مخاطبان برخوردار است که تقریبا نمونه کوچک شده شماره‌گیر خود اندروید است:

 

ویجت های اندرویدی، که هیچ جا از آنها نشنیده اید!

 

دانلود Simple Dialer Widget

 

Best Volume Widget

سیستم عامل اندروید به حدی شلوغ شده ‌و تنظیمات گوناگونی را در بر می‌گیرد که گاهی کاربران اصلا حواسشان به این نیست که آیا گوشی در حالت سکوت است، یا این که زنگ ساعت کوک شده، یا صدای پخش موسیقی در چه حد است و.... این امر بخشی به این خاطر است که سیستم عامل اندروید برای عملکرد‌های متفاوت صدا در بخش‌های مختلف، امکان تنظیم شدت صدا را ‌‌جداگانه طراحی کرده است.

این ویجت به شما کمک می‌کند که برای هر کدام از این تنظیمات متفاوت صدا، ابزاری دم دست ‌روی صفحه اصلی گوشی خود داشته باشید و بتوانید هر کدام از آن‌ها را ‌جداگانه و بدون دردسر تنظیم کنید. این ویجت هر آنچه ‌باید از صدای گوشی خود بدانید در یک چشم به هم زدن به شما خواهد گفت:

 

ویجت های اندرویدی، که هیچ جا از آنها نشنیده اید!
ویجت های اندرویدی، که هیچ جا از آنها نشنیده اید!

 

همان گونه که در تصاویر می‌بینید، دقت داشته باشید ‌می‌توانید با این ابزار هر شش ویجت را اضافه کنید، و یا این که با توجه به نیاز اصلی خود ویجت‌های مربوطه را مورد استفاده قرار دهید.

دانلود Best Volume Widget

 

Desktop Visualizer

این ویجت به شما اجازه می‌دهد ‌به آسانی هر گونه آیکون یا میانبر مربوط به برنامه‌ها و ... را با یک تصویر دلخواه جایگزین کنید. در واقع این ویجت به این منظور طراحی شده ‌که فضای متفاوتی ‌برای شما در گوشی هوشمندتان ایجاد کند.

در تصویر زیر مشخص است که آیکون برنامه‌ها با تصاویری از خود آنها جایگزین شده است. این ویجت حتی به شما اجازه می‌دهد که مخاطبان خود را با عکس آنها بر ‌صفحه گوشی قرار دهید که با اشاره به تصویر آنها، شماره‌گیری فوری مخاطب امکان پذیر باشد:

 

 
ویجت های اندرویدی، که هیچ جا از آنها نشنیده اید!

 

دانلود Desktop Visualizer

 

Onavo Count / Monitor Data

این روز‌ها بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند، تقریبا بدون اینترنت دوام نمی‌آورند، به ویژه با ارائه طرح‌های متفاوت از سوی اپراتور‌ها و همچنین ورود نسل سوم ارتباطی به کشور، اکنون بسیاری از کاربران از این خدمات استفاده می‌کنند؛ اما در این میان، بسیاری نگران هزینه‌های اینترنت خود و پایان یافتن میزان حجم ترافیکی طرح‌های اینترنتی هستند. این ابزار با سه ویجت متفاوت برای این منظور طراحی شده ‌که شما را در مورد میزان کل استفاده از پهنای باند در یک ماه، برنامه‌ای که بیشترین استفاده را از اینترنت و پهنای باند داشته‌ و برنامه‌هایی که در حال حاضر به اینترنت متصل هستند، آگاه می‌سازد.

 

ویجت های اندرویدی، که هیچ جا از آنها نشنیده اید!

 

نکته خوب این ویجت این است که نه تنها شما را از میزان استفاده از اینترنت آگاه می‌سازد، بلکه در مورد برنامه‌هایی که شما مایل به ارتباط آنها با اینترنت نیستید، ولی ‌بیشترین استفاده از پهنای باند را دارند ‌آگاه می‌سازد.

دانلود Onavo Count / Monitor Data

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-09 11:26

افزودن دیدگاه جدید