کدخبر :10321 پرینت
06 آبان 1392 - 21:36

سخنگوی شرکت مخابرات ایران: تعرفه‎های تلفن ثابت همچون تعرفه‎های بین الملل باید افزایش یابد

متن خبر

معاون ارتباطات شرکت مخابرات ایران، گفت: از نظر کارشناسی معتقدیم که تعرفه‎های بین الملل باید افزایش پیدا می‎کرد، همان طوری که تعرفه‎های تلفن ثابت و خدماتی که تلفن ثابت ارائه می‎دهد نیز باید افزایش پیدا کند.

 

دکتر "داود زارعیان" در گفت‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری سیتنا (CITNA.IR) در خصوص افزایش تعرفه‎های بین الملل در واپسین ماه‎های کاری دولت دهم، اظهار داشت: از نظر ما تردیدی وجود ندارد که تعرفه‎های بین الملل باید افزایش می‎یافت و معتقدم که تعرفه‎های بین الملل با توجه به افزایش نرخ ارز می‎بایست گران می‎شد، اما این افزایش بایستی نه تنها در حوزه‎ی بین الملل بلکه در حوزه‎ی داخل هم اعمال شود.

 

وی افزود: مساله این است که چرا آنجایی که سود افزایش تعرفه شامل حال دولت و یا شرکت دولتی می‎شود افزایش مورد انتقاد وزیر واقع نمی‎شود، اما جایی که درآمدش به طور مشترک برای بخش خصوصی و دولت می‎باشد مورد انتقاد واقع می‎شود.

 

سخنگوی شرکت مخابرات ایران در پایان گفت‎وگو با سیتنا تاکید کرد: تنها نکته‎ی ما این است که همان طور که از نظر کارشناسی ما معتقدیم تعرفه‎های بین الملل می‎بایست افزایش پیدا می‎کرد، تعرفه‎های تلفن ثابت و خدماتی که تلفن ثابت ارائه می‎دهد همچون آبونمان نیز بایستی افزایش یابد.
انتهای پیام

 

خبر مرتبط: لزوم بازنگری در افزایش چند برابری تعرفه‎های مکالمات بین الملل

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.