کدخبر :10135 پرینت
29 مهر 1392 - 15:37

مبین‌نت حامی برگزاری اجلاس سالیانه و جشنواره‌ی برترین‌های پارک فناوری پردیس

متن خبر

پارک علم و فناوری پردیس به عنوان قطب تولید و توسعه‌ی فناوری‌های پیشرفته و هم‌چنین نقطه‌ی تمرکز شرکت‌های دانش بنیان به شمار می‌رود. این پارک هر ساله و به منظور تقدیر و تشویق شرکت‌های برتر مستقر در پارک در حوزه‌های مختلف، اجلاسی را با عنوان «اجلاس سالیانه و جشنواره‌ی برترین‌های پارک فناوری پردیس» برگزار می کند.
 
به گزارش سازمان خبری سیتنا (CITNA.IR)، یازدهمین دوره از این اجلاس، امروز ۲۹ مهر ماه از ساعت 14 تا 17، با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت، به عنوان برترین ارایه‌کننده‌ی خدمات وایمکس در ایران، برگزار شد.

۱۰ دوره از برگزاری موفق این جشنواره و حضور مسئولان بلند پایه‌ی کشوری و هم‌چنین تصمیم‌گیران حوزه‌ی فناوری اطلاعات سبب شده است تا این جشنواره برای مدیران شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس و خبرنگاران و اهالی رسانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

در این اجلاس سالیانه که در محل سالن اجلاس این پارک برگزار شد، در کنار ارایه‌ی گزارش از اقدامات انجام گرفته در طول یک سال در پارک علم و فناوری پردیس، از شرکت‌های دانش بنیان و هم‌چنین فناوران این حوزه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به دلیل اهمیت بسیار بالایی که برای طرح‌ها و دستاوردهای نوآورانه قایل است و هم‌چنین در راستای حمایت همیشگی خود از توسعه‌ی فناوری‌های پیشرفته به عنوان تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران و هم‌چنین حامی ویژه در این اجلاس شرکت کرد.

لازم به توضیح است در این اجلاس، از همکاری دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی نیز تقدیر شد و از تعدادی از دست‌آوردهای نوآورانه‌ی شرکت‌های دانش بنیان با حضور مسئولان نیز رونمایی شد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت سعی دارد با حمایت از رویدادهای این‌چنینی گامی هرچند کوچک در جهت اعتلای شرکت‌های دانش بنیان و فناوران برتر کشور عزیزمان ایران بردارد.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.