کد مطلب: 

295131

انفجار گاز به علت حفاری پیمانکار یکی از شرکت‌های FCP فاجعه آفرید

فرماندار شهرستان آبدانان اظهار کرد: انفجار گاز در آبدانان به علت حفاری یکی از شرکت‌های خصوصی مخابراتی و رعایت نکردن نکات ایمنی رخ داده است.
انفجار گاز به علت حفاری یکی از شرکت‌های خصوصی مخابراتی فاجعه آفرید

به گزارش سیتنا، «محمد رحمانی» در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه یک واحد مسکونی در انفجار گاز در آبدانان‌ تخریب شد، افزود: ‌در این حادثه که در خیابان امامزاده سیدصفی‌الدین‌محمد شهر آبدانان رخ داد، دو ‌کارگر فوت کرده و دو کارگر دیگر هم مصدوم شدند.

بنا به اعلام  اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، حفر غیر اصولی کانال و برخورد دستگاه حفاری با لوله گاز شهری در آبدانان استان ایلام، دو کشته و دو مجروح بر جا گذاشت و به تخریب یک واحد مسکونی منجر شد.

پس از انتشار این خبر، برخی رسانه‌ها علت آن را به شرکت مخابرات نسبت دادند در حالی که این حادثه توسط پیمانکار یکی از شرکت‌های FCP اتفاق افتاده و هیچ ارتباطی به شرکت مخابرات ایران ندارد.

طبق اخبار دریافتی، علت وقوع این حادثه، عدم رعایت نکات ایمنی لازم توسط پیمانکار یکی از اپراتور‌های خصوصی در زمان حفاری و برخورد دستگاه حفاری با لوله گاز شهری در آبدانان بوده است.

طبق اعلام مراجع رسمی، با توجه به اهمیت موضوع، دلایل کامل و روند وقوع این اتفاق در حال بررسی سریع است.

شرکت مخابرات ایران، ضمن اظهار تأسف از وقوع این حادثه، از رسانه‌ها می‌خواهد پیش از انتشار خبر‌هایی از این دست، ضمن تماس با اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات، نسبت به صحت ادعا‌های مطرح‌شده، اطمینان حاصل کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2024-05-25 22:48

افزودن دیدگاه جدید