کد مطلب: 

276648
وزیر ارتباطات: افزایش ۱۶ میلیونی کاربران ایتا نتیجه حمایت‌های وزارت ارتباطات است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اینکه پیام‌رسان ایتا توانست از سه میلیون کاربر فعال در طی سه ماه اخیر به ۱۹ میلیون کاربر فعال برسد، نتیجه حمایت‌های وزارت ارتباطات بوده و ان‌شاءالله این حمایت‌ها ادامه خواهد داشت.
 عیسی زارع پور

به گزارش سیتنا به نقل از فارس، عیسی زارع پور گفت: هر قدر که پیام‌رسان‌های داخلی که به مردم خدمت می‌کنند و مردم میلیونی به آن‌ها اقبال کرده‌اند، به زیرساخت اعم از تجهیزات، پهنای باند و حمایت‌های مادی و معنوی نیاز داشته باشند، ما در خدمت‌شان هستیم و این مسیری است که آن را دنبال می‌کنیم.

زارع‌پور در مورد ساز و کار و شرایط حمایت از پیام رسان‌های داخلی اظهار کرد: ما یکسری شرایط و ضوابطی داریم که تعداد کاربران پیام‌رسان‌ها از یک حدی که بیشتر شود، از آنها حمایت می‌کنیم و تمام زیرساخت‌های مورد نیازشان را تأمین می‌کنیم.

وزیر ارتباطات در پایان خاطرنشان کرد: اکنون وزارت ارتباطات تمام توان خودش را به کار می‌گیرد تا از چهار پیام‌رسان ایتا، بله، سروش‌پلاس و روبیکا که به مردم خدمت‌رسانی می‌کند و کاربر بالای ۳الی۴ میلیون نفر در روز دارند، حمایت کند و هر چقدر هم لازم باشد ما حمایت های خودمان را در این مسیر ارتقا می‌دهیم و اینکه پیام‌رسان ایتا توانست از سه میلیون کاربر فعال در طی سه ماه اخیر به ۱۹ میلیون کاربر فعال برسد، نتیجه حمایت‌های وزارت ارتباطات بوده و ان‌شاءالله این حمایت‌ها ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-01-23 10:58

دیدگاه‌ها

تصویر Anonymous
اون 19 میلیون واقعی نیست 2 میلیون 500 هزار ربات , اکانت های غیر فعال , فیک هستن , 950 هزار نفر هم برای یک شخص هست با چندتا اکانت وارد این برنامه شده در نظر بگیریم کلا ب نزدیک های 1 میلیون هم شاید بزور خودش رو رسونده باشه سروش , بله کاربر آنچندانی هم نداشتنو ندارن روبیکا بازهم ی مقدار نسبت ب این س تا ی کم بصورت شفاف اطلاع رسانی میکنه این س تا هیچ ارزشی ندارن ک بشه ازشون حمایت کنی
ارسال شده توسط Anonymous در 03 بهمن 01 - 11:11

افزودن دیدگاه جدید