کد مطلب: 

269339
دو مقصر سانحه غم انگیز براى مجرى شبکه ٣/ ایربگ های خودروی ام وی ام باز نشد!
معاون اجتماعی و فرهنگ و ترافیک پلیس راهور ناجا، جزئیات واژگونی خودروی حامد سلطانی، مجری شبکه سه و مرگ همسر و پسرش را در این سانحه، اعلام کرد.
تصادف

به گزارش سیتنا، سرهنگ عین‌الله جهانی در گفتگو با جام‌جم تصریح کرد: سحرگاه پنجشنبه، ۱۳ خرداد امسال سانحه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری ام وی ام در جاده خور به طبس به پلیس راه اصفهان اعلام شد. ماموران ۱۰ دقیقه بعد در محل حاضر شده و مشخص شد راننده ابتدا به سمت شانه خاکی سمت راست رفته و بعد از آن به سمت چپ جاده دو طرفه رفته و از سمت چپ جاده واژگون شده بود.

وی افزود: در این سانحه رانندگی، راننده و دخترش مصدوم شده، اما همسر و فرزند پسرش، فوت کردند. با بررسی صحنه سانحه توسط کارشناسان پلیس راه و با توجه به خط لاستیک روی شانه سمت راست، بی‌مبالاتی از جانب سازمان استاندارد کشور به علت رعایت نکردن نظامات دولتی و بی‌توجهی و بی‌اهمیتی به ایمنی راننده و سرنشینان و تایید ورود و ساخت خودروی بدون کیفیت، بی‌مبالاتی و رعایت نشدن نظامات دولتی از جانب شرکت یا کارخانه سازنده خودرو به علت باز نشدن ایربگ‌های خودرو و بی‌احتیاطی از جانب راننده خودرو به عنوان دلایل این سانحه مرگبار اعلام شد.

با پیگیری خبرنگار جام‌جم مشخص شد، در این سانحه آسیب جدی به حامد سلطانی وارد نشد و دخترش نیز دچار شکستگی استخوان شد که توسط امدادگران به بیمارستان منتقل شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2022-06-06 12:03

افزودن دیدگاه جدید