کد مطلب: 

268519
حضور وزیر ارتباطات و مدیرعامل مخابرات در مجلس به منظور توضیح پیرامون عدم تبدیل وضعیت ایثارگران کارکنان مخابرات
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به دنبال عدم تمکین شرکت مخابرات از اجرای قوانین مربوط به تبدیل وضعیت ایثارگران کارکنان این شرکت، وزیر ارتباطات و مدیرعامل مخابرات در جلسه سه شنبه هفته جاری کمیسیون اجتماعی حضور خواهند یافت و در این باره توضیح می‌دهند.
عیسی زارع‌پور

به گزارش سیتنا، عباس مقتدایی نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با ایسنا گفت: وزارت بهداشت و درمان تخلفاتی در برگزاری آزمون دستیاری داشته که برای پیگیری آن درخواستی برای اعمال تبصره یک ماده ۴۵ قانون آیین نامه داخلی مجلس به هیات رییسه ارائه کردم. بر این اساس قرار است وزیر بهداشت یکشنبه 18 اردیبهشت ماه سال جاری برای توضیح درباره این‌ موضوع در کمیسیون آموزش و تحقیقات حضور پیدا کند.

وی تاکید کرد که باید حکم دیوان عدالت اجرا شود لذا از پیگیری تخلفات صورت گرفته کوتاه نمی آییم.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: با توجه به تمکین نکردن شرکت مخابرات از اجرای قوانین مربوط به تبدیل وضعیت ایثارگران کارکنان مخابرات، درخواستی برای اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه به هیات رییسه مجلس ارائه کردیم که به دنبال آن قرار است عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و مجید سلطانی مدیر عامل مخابرات در جلسه سه شنبه هفته جاری کمیسیون اجتماعی حضور پیدا کرده و در این باره توضیح دهد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-05-08 10:44

افزودن دیدگاه جدید