کد مطلب: 

267585
خرید شگفت‌انگیز دارایی‌های دیجیتال در سال 2021
بررسی که توسط صرافی ارزرمز جمینی در آمریکا صورت گرفته نشان می‌دهد تقریبا نیمی از صاحبان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، آمریکای لاتین و آسیا و اقیانوسیه دارایی‌های دیجیتال خود را برای اولین بار در سال 2021 خریداری کردند.
رمزارز

به گزارش سیتنا، فارس به نقل از رویترز، نوشت: نتایج یک بررسی نشان می‌دهد که تقریبا نیمی از مالکان انواع ارز رمز در جهان در سال 2021 برای اولین بار دارایی‌های دیجیتال خریداری کرده‌اند.

بر اساس این نظرسنجی که با همکاری نزدیک به 30000 نفر در 20 کشور جهان از نوامبر 2021 تا فوریه 2022 انجام شده، سال 2021 یک سال پرفروش برای ارزهای دیجیتال بود و افزایش نرخ تورم باعث پذیرش آن در کشورهایی شد که کاهش ارزش پول را تجربه کردند.

جمینی بر این باور است که برزیل و اندونزی در پذیرش ارزهای دیجیتال در جهان پیشتاز هستند، به طوری که 41 درصد از افراد مورد بررسی در این کشورها مالکیت بر این ارزها را گزارش کرده اند، در حالی که این رقم در ایالات متحده 20 درصد و در بریتانیا 18 درصد است.

همچنین 79 درصد از افرادی که سال گذشته مالک ارزرمزها بوده اند، گفتند خرید دارایی های دیجیتال را برای سرمایه گذاری بلندمدت خود انتخاب کرده اند.

افرادی که در حال حاضر ارزرمز ندارند و در کشورهایی زندگی می‌کنند که کاهش ارزش پول در برابر دلار آمریکا را تجربه کرده‌اند، پنج برابر بیشتر احتمال دارد که به خرید ارز دیجیتال برای حفاظت از دارایی های خود در برابر تورم روی آورند.

در مقابل تنها 16 درصد از پاسخ دهندگان در ایالات متحده و 15 درصد در اروپا موافق بودند که ارزهای دیجیتال از آنان در برابر تورم محافظت می کنند. این رقم در اندونزی و هند در حدود 64 درصد است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-04-04 09:38

افزودن دیدگاه جدید