کد مطلب: 

265575
نمایشگاه عرب هلث دبی آغاز بکار کرد
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی که با نام نمایشگاه عرب هلث 2022 شناخته می‌شود، از امروز دوشنبه 24 ژانویه و با حضور 60 کشور جهان در مرکز تجارت جهانی دبی آغاز بکار کرد و تا 27 ژانویه ادامه خواهد داشت.
نمایشگاه عرب هلث دبی آغاز بکار کرد

به گزارش کیوسک امارات، در نمایشگاه عرب هلث دبی بیش از 3500 غرفه‌دار از 60 کشور جهان گرد هم آمده اند تا بستری را برای فناوری‌های پیشرفته و جدیدترین نوآوری‌هایی که برای مقابله با فوری‌ترین چالش‌های سلامت طراحی شده است، ارائه دهد. حدود 60 هزار متخصص مراقبت های بهداشتی در این گردهمایی چهار روزه در مرکز تجارت جهانی دبی حضور خواهند داشت.  

فضای وسیع نمایشگاه بیش از 20 غرفه اختصاصی کشورها را به نمایش می گذارد که جدیدترین دستاوردهای مراقبت های بهداشتی و تحقیقات آزمایشگاهی را به ارائه می‌کنند.

وزارت سلامت و پیشگیری در این نمایشگاه بین المللی نقش پیشرو خواهد داشت. عبدالرحمن العویس، وزیر بهداشت و پیشگیری امارات، گفت: موفقیت امارات در سازماندهی رویداد امسال سلامت عرب، بر الگوی پیشگام این کشور پس از اینکه قابلیت های استثنایی در مدیریت و اداره کرونا را نشان داد، تاکید می‌کند.

العویس گفت که اقدامات ایمنی قوی امارات و توانایی آن برای میزبانی رویدادهای مهمی مانند سلامت عرب، اعتماد را در سراسر جهان تقویت کرده است.

مرکز تجارت جهانی دبی همچنین میزبان نشست سلامت آینده در طول این هفته خواهد بود.

این رویداد با حضور بیش از 150 مقام ارشد سلامت عمومی، مدیران ارشد اجرایی و دیگر چهره های کلیدی این صنعت از سراسر جهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 3 (1 vote)
سیتنا 1
2022-01-24 17:04

افزودن دیدگاه جدید