کد مطلب: 

265252
قاچاق انسان با دستگاه‌های خودپرداز ارز دیجیتال در آمریکا
دیوان محاسبات دولت آمریکا در گزارشی نسبت به افزایش استفاده از دستگاه‌های خودپرداز ازر دیجیتال برای قاچاق انسان و مواد مخدر هشدار داد و پیشنهاد کرد شرایط ثبت نام برای دریافت این دستگاه‌ها سخت‌تر شود.
دستگاه‌های خودپرداز

به گزارش سیتنا، تسنیم به نقل از راشاتودی، نوشت: دیوان محاسبات دولت آمریکا که خدمات حسابرسی و تحقیقی را به کنگره آمریکا ارائه می دهد، در مطالعه جدید خود، استفاده از دستگاه‌های خودپرداز رمزارز را موجب راحت‌تر شدن اقدامات تبهکاران برای قاچاق انسان و مواد مخدر اعلام کرد.

در این گزارش آمده است: با گسترش استفاده از بازار رمز ارز، مقامات اف بی آی پیش بینی کرده اند که شاهد افزایش استفاده از کیوسک‌های کوچک ارز دیجیتال برای مقاصد غیرقانونی، از جمله قاچاق انسان و مواد مخدر باشند.

بر اساس گزارش دیوان محاسبات دولت آمریکا که استفاده از ارزهای رمزنگاری شده را برای قاچاق در جهان بررسی کرده است، دستگاه های خودپرداز برای تراکنش های غیرقانونی به طور فزاینده ای در حال محبوب شدن هستند.

آنها نسبت به صرافی های ارز رمزنگاری شده مقررات کمتری دارند، به این معنی که ردیابی تراکنش های انجام شده از طریق این دستگاه ‌ها و کیوسک ها حتی دشوارتر است.

این آژانس مدعی است که فقدان اطلاعات در مورد این دستگاه‌ها و فعالیت های انجام شده از طریق آنها، تلاش مجریان قانون برای شناسایی و متوقف کردن مجرمان را بی ثمر می کند.

بر اساس یافته‌های دیوان محاسبات دولت آمریکا، بیش از نیمی از 40 پایگاه اینترنتی که ممکن است برای تسهیل قاچاق انسان استفاده شوند، ارزهای دیجیتال را در درگاه پرداخت خود می‌پذیرند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2022-01-13 10:56

افزودن دیدگاه جدید