کد مطلب: 

265242
قتل راننده تاکسی اینترنتی توسط زن جوان
۶ آبان امسال رسیدگی به قتل مرد ۴۰ ساله تهرانی با کشف جسد او در خودرو پرایدش واقع در خیابان صادقیه کلید خورد.
قتل راننده تاکسی اینترنتی توسط زن جوان

به گزارش رکنا، بلافاصله مصطفی واحدی بازپرس شعبه ۱۱ دادسرای جنایی تهران در صحنه قتل حاضر شد. بررسی اولیه نشان می داد مرد جوان با اصابت ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است و همچنین مقداری طناب در محل قتل کشف شد که احتمال می رفت قاتل قبل از وارد کردن ضربات،احتمالا قصد خفه کردن راننده را داشته است.

چندی بعد هویت مقتول به نام صابر ۴۰ ساله محرز شد و مادر صابر به عنوان تنها ولی دم او با حضور در دادسرای جنایی ضمن ثبت شکایت و تقاضای شناسایی قاتل ،گفت:"ما ساکن شهرستان هستیم و صابر تنها در تهران زندگی می کرد. او راننده تاکسی اینترنتی بود و با یک خانم تهرانی قرار ازدواج داشت."

در تحقیقات اولیه و بررسی پرینت تماس های صابر، زنی که صابر با او در ارتباط بود شناسایی شد.

در همین حال با گذشت یک هفته از قتل، گوشی صابر در یک تعمیرگاه روشن شد.

فردی که گوشی را به تعمیرگاه تحویل داده بود شناسایی شد و اظهار داشت که گوشی را از مقابل یک خانه در محدوده غرب تهران پیدا کرده است که مشخص شد، گوشی از مقابل خانه زن مورد علاقه صابر کشف شده بود.

همین کافی بود تا آن زن به عنوان مظنون به قتل بازداشت شود.

زن جوان لب به اعتراف گشود و به قتل راننده اینترنتی اقرار کرد و گفت:"حدود 2 سال قبل یک روز به عنوان مسافر سوار خودرو صابر شدم. آن روز در حال مشاجره تلفنی با همسرم بودم که صابر متوجه شد ما در آستانه طلاق هستیم. از همان روز گاهی با او تلفنی حرف می زدم اما مدتی بعد به او گفتم که من بچه دار شده ام و زندگی ام سر و سامان گرفته و تصمیم به جدایی ندارم. برای همین از او خواستم دیگر با من تماس  نگیرد. اما صابر که می دانست شوهرم در کار خرید و فروش قطعات کامپیوتر است به بهانه کار با او وارد ارتباط شد. یک روز شوهرم به من گفت صابر تعدادی پاور بانک از من سرقت کرده و برای گفتگو با صابر، با او قرار گذاشتیم که به همراه برادرم و شوهرم سر قرار رفتیم.

وقتی سوار ماشین صابر شدیم جر و بحث ما بالا گرفت و من طنابی که همراه داشتم دور گلوی او انداختم و بعد چند ضربه با چاقو به او زدم. شوهر و برادرم فقط همراه من بودند."

شوهر و برادر زن جوان بازداشت شدند و در حالی که تعدادی پاور بانک در ماشین صابر کشف شد، شوهر او ادعا کرد:"صابر پاور بانک ها را از من سرقت کرد و برای همین با او اختلاف داشتم."

با توجه به اینکه برادر زن جوان، نوجوان است به کانون اصلاح و تربیت منتقل شد. تحقیقات برای اثبات صحت ادعای متهمان و روشن شدن نقش شوهر و برادر زن جوان ادامه دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2022-01-13 07:47

افزودن دیدگاه جدید