کد مطلب: 

265106
نارضایتی چین از والمارت برای نقض قوانین امنیت سایبری
والمارت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکاست و خدمات فروش آنلاین نیز ارائه می‌دهد، اما چین معتقد است این شرکت به قوانین امنیت سایبری این کشور احترام نمی‌گذارد.
والمارت

به گزارش سیتنا، مهر به نقل از رویترز، نوشت: مقامات چینی به شدت از فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت به علت نقض قوانین امنیت سایبری این کشور و حفره‌های امنیتی آن انتقاد کرده‌اند.

پلیس ایالت شنزن چین در جنوب این کشور، از شناسایی ۱۹ آسیب پذیری در سیستم شبکه ای والمارت خبر داده که مربوط به اواخر ماه نوامبر است.

مقامات چینی می‌گویند والمارت از سرعت عمل کافی برای رفع نقص‌های یادشده برخوردار نیست و با این تخلف قوانین امنیت سایبری چین را نقض کرده و امنیت سایبری شهروندان چینی که از خدمات والمارت استفاده می‌کنند را به خطر انداخته است.

مقامات چینی به والمارت دستور داده‌اند برای رفع مشکلات امنیت سایبری خود اقداماتی انجام دهد. هنوز مشخص نیست آیا برای این شرکت جریمه ای در نظر گرفته شده یا خیر.

والمارت در ماه گذشته هم مورد انتقاد تند رسانه‌های چینی قرار گرفته بود، زیرا دست به حذف عمدی محصولات منطقه سین کیانگ از برنامه‌ها و فروشگاه‌های آنلاین خود زده بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2022-01-09 08:46

افزودن دیدگاه جدید