کد مطلب: 

264678
سامسونگ، سیستم عامل اندروید را پشت سر می‌گذارد
سامسونگ ممکن است خود را برای آینده ای آماده کند که گوشی‌های هوشمندش دیگر از سیستم عامل اندروید استفاده نکنند و سیستم عامل فیوشا را جایگزین کند.
سامسونگ

به گزارش سیتنا، باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از Gizchina، نوشت: براساس گزارشات منتشر شده سامسونگ قصد دارد طی سال‌های آینده اندروید را کنار گذاشته و سیستم عامل جدیدی را جایگزین آن کند.

در عوض، سیستم عامل جدیدی را اجرا خواهد کرد که چند سالی است در آزمایشگاه های گوگل در حال توسعه است. اگر پیگیر این قضیه بوده باشید احتمالاً می دانید که این سیستم عامل جایگزین فیوشا خواهد بود.

در اوایل سال جاری، مشخص شد که سامسونگ در توسعه فیوشا سهیم بوده است. اکنون، گزارش جدیدی حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است چند قدم به جلو رفته و تصمیم گرفته باشد اندروید را پشت سر بگذارد. این شرکت تلاش خواهد کرد تا Fuchsia را جایگزین اندروید کند، اما ممکن است نهایی شدن این اقدام هنوز چند سالی طول بکشد.

در گذشته، گزارش‌ها حاکی از آن بود که فوشیا به عنوان جایگزین گوگل برای اندروید معرفی شده است. در حال حاضر، خیلی زود است که بگوییم آیا سیستم عامل Fuchsia با One UI یا پوسته اختصاصی دیگر سامسونگ عرضه می شود. ماهیت منبع باز سیستم عامل به این معنی است که شرکت کره ای می تواند به راحتی پوسته و ویژگی های خود را بر روی Fuchsia اعمال کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
کاربر
2021-12-26 08:10

افزودن دیدگاه جدید