کد مطلب: 

262603
اینستاگرام امکان ایجاد پست از طریق رایانه را فراهم کرد
اینستاگرام بالاخره امکان ایجاد پست از روی دسکتاپ را ارائه داد. با این ویژگی کاربران در سراسر جهان می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌های کوتاه (زیر یک دقیقه) را از مرورگر رایانه خود ارسال کنند.
اینستاگرام

به گزارش سیتنا، باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از انگجت، نوشت: اینستاگرام بالاخره برای کاربران امکان ایجاد پست از طریق رایانه را فراهم کرد. شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال انتشار موج جدیدی از بروزرسانی‌ها است که در ۲۱ اکتبر به اوج خود می‌رسد.

البته برای کاربران تلفن همراه نیز بروزرسانی‌های زیادی وجود دارد. مثلا یک ویژگی آزمایش Collabs که اکنون در دسترس است، به دو نفر اجازه می‌دهد تا پست مشترک و Reels ایجاد کنند. برای این کار فقط باید شخص دیگری را از صفحه برچسب زدن دعوت کرد.

دنبال کنندگان هر دو کاربر پست را مشاهده می‌کنند و حتی نظرات، لایک‌ها و نظرات را نیز به اشتراک می‌گذارند. به جرات می‌توان گفت که این قابلیت می‌تواند برای همه چیز از تیم‌ها تا پست‌های حمایت شده ارزشمند باشد.

یک آزمایش دیگر نیز که به تازگی آغاز شده، به شما امکان می‌دهد جمع آوری کمک‌های غیر انتفاعی را مستقیماً از طریق دکمه پست جدید انجام دهید. بروزرسانی‌های دیگری نیز فردا انجام خواهد شد که به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (3 رای)
کاربر
2021-10-21 09:22

افزودن دیدگاه جدید