کد مطلب: 

262585
رونمایی اپل از دستمال پارچه‌ای برای تمیز کردن صفحه نمایش محصولاتش
اپل علاوه بر معرفی مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید و ایرپاد سه، این هفته از محصول جدید و جالبی که یک پارچه پولیش ۱۹ دلاری است، رونمایی کرد.
 دستمال پارچه‌ای اپل

به گزارش سیتنا، باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ۹to۵mac، نوشت: دستمال پارچه ای جدید اپل برای تمیز کردن صفحه نمایش محصولات این شرکت ساخته شده است.

البته اگر کسی به دنبال این محصول باشد، پیدا کردن آن در فروشگاه‌ها دشوار است. همانطور که در وب سایت اپل گفته شده است، زمان عرضه این پارچه پولیش جدید در فروشگاه‌ها  چهار تا پنج هفته بعد از معرفی آن به طول می‌انجامد.

اپل می‌گوید پارچه این محصول از "مواد نرم و غیر ساینده" ساخته شده است. این شرکت آن را برای تمیز کردن صفحه نمایش محصولاتی مانند iPhone، iPad و حتی Pro Display XDR توصیه می‌کند. اپل می‌گوید هنگام تمیز کردن دستگاه‌ها باید از پارچه نرم و بدون پرز استفاده و همچنین از پارچه‌های ساینده، حوله، دستمال کاغذی یا موارد مشابه اجتناب کرد.

قیمت پارچه پولیش اپل ۱۹ دلار است و متأسفانه این محصول در داخل جعبه هیچ یک از دستگاه‌های این شرکت وجود ندارد. گفتنی است که اپل می‌گوید این پارچه با سری iPhone ۶ یا بالاتر سازگاری بیشتری دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (3 رای)
کاربر
2021-10-20 16:15

افزودن دیدگاه جدید