کد مطلب: 

262425
حضور ۴۸۰۰ شرکت از ۱۰۰ کشور دنیا در نمایشگاه جیتکس دبی
نمایشگاه جیتکس دبی به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا با حضور بیش از ۴۸۰۰ شرکت از ۱۰۰ کشور، ۷۰۰ استارت آپ و ۴۵۰ مدیر برتر از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۹ مهرماه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد.
حضور ۴۸۰۰ شرکت از ۱۰۰ کشور دنیا در نمایشگاه جیتکس دبی

به گزارش کیوسک امارات (سایت فارسی زبانان امارات)، نمایشگاه جیتکس دبی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه است که هر ساله در فصل پاییز برگزار می‌شود و متخصصان این حوزه را دور هم جمع می‌کند.

این نمایشگاه فرصت استثنائی برای آشنایی با جدیدترین فناوری‌ها، ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان مطرح دنیا و جذب سرمایه بین‌المللی را برای استارت‌آپ‌ها فراهم خواهد کرد.

"هوش مصنوعی"، "فناوری‌های مدیریت و بهره‌وری از  Big Data"، "راهکارهای مرتبط با فضای ابری"، " شبکه و امنیت سایبری"، "فناوری‌های مرتبط با بلاکچین" و "فین تک، راهکارهای مالی و ..." از بخش‌های اصلی نمایشگاه جیتکس است.

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی هم در بخش فیوچر استارز نمایشگاه جیتکس 2021 دبی با حضور 20 شرکت دانش بنیان و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در امارات برپاست.

با هدف معرفی پتانسیل‌های صنعت و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در جیتکس ۲۰۲۱ پاویون مجازی ایران در جیتکس ۲۰۲۱ به صورت آنلاین از تاریخ ۲۵ مهرماه به مدت ۳۰ روز برگزار می‌شود.

فعالان حوزه فاوای ایرانی می‌توانند با استفاده از امکانات بستری نمایشگاه مجازی ایران، همزمان با برگزاری جیتکس دوبی از امکان معرفی امکانات، ظرفیت‌ها و محصولات خود برای بازدیدکنندگان بین‌المللی استفاده کنند.

غرفه‌داران پاویون مجازی ایران در جیتکس ۲۰۲۱ از امکاناتی برای ارتباط با همکاران بین‌المللی، بازدیدکنندگان و شرکت‌های حاضر در جیتکس برخوردار می‌شوند و اطلاعات آنها همزمان با برگزاری جیتکس در اختیار شرکت‌ها و پاویون‌های نمایشگاه قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 1
2021-10-17 00:47

افزودن دیدگاه جدید