کد مطلب: 

262327
واتساپ و گوگل برای ارتقاء فضای ابری کاربران همکاری می‌کنند
سرویس Google Drive در تلاش است فضای ذخیره نامحدودی را برای پشتیبان گیری واتساپ فراهم کند، اگرچه اوایل امسال فضای نامحدود برای عکس‌ها را متوقف کرده بود چنین حرکتی می‌تواند در آینده برای پشتیبان گیری واتساپ نیز به کار گرفته شود.
همکاری واتساپ و گوگل

به گزارش سیتنا، باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازgadgets.ndtv، نوشت: بر اساس یک گزارش، واتساپ در حال کار بر روی بخش جدیدی است تا به کاربران اجازه دهد حجم backup چت خود را مدیریت کرده و محتوای خاصی مانند اسناد و عکس‌ها را از قسمت پشتیبان خود حذف کنند.

این تغییر در ابتدا می‌تواند به دستگاه‌های Android محدود شود و ممکن است با پشتیبان گیری در Google Drive ذخیره شود. برای قابلیت جدید واتساپ یعنی مدیریت اندازه پشتیبان هنوز زمانی ارائه نشده است.
تصویری زیر نشان می‌دهد چگونه بخش جدید به کاربران اجازه می‌دهد که با حذف عکس‌ها، صدا یا اسناد اندازه پشتیبان خود را مدیریت کنند.

هنوز تغییرات قابل مشاهده نیست، زیرا گفته می‌شود این تغییر در حال توسعه است. در حال حاضر، واتساپ هیچ گونه جزئیاتی مربوط به اندازه پشتیبان در برنامه خود را در اختیار کاربران قرار نداده است. با این حال، کاربران این امکان را دارند که فیلم‌ها را از پشتیبان گیری فضای ابری خود حذف کنند.

همکاری گوگل و فیسبوک برای فضای ابری واتساپ

شرکت گوگل قصد دارد فضای ذخیره نامحدودی را برای پشتیبان گیری در واتساپ فراهم کند.

واتساپ همچنین در حال پیاده سازی رمزگذاری بر روی cloud است تا امنیت آن را بالا ببرد. این اپلیکیشن هفته گذشته، یک آزمایش به منظور به روزرسانی متمرکز بر امنیت در دستگاه‌های Android و iOS را آغاز کرد.

قابلیت Community نیز قابلیت جدید است که واتساپ در حال گسترش آن است. این قابلیت از سیستم "دعوت" استفاده می‌کنند که به دیگران امکان می‌دهد در قالب کد QR این دعوت‌ها را بپذیرند کاربران همچنین می‌توانند این دعوت‌ها را به اشتراک بگذارند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (5 رای)
کاربر
2021-10-14 12:17

افزودن دیدگاه جدید