کد مطلب: 

259790
آیا سامسونگ سری Galaxy S22 را به نفع تولید Note 2022 کنار می گذارد؟
شرکت سامسونگ احتمالا به درخواست هزاران کاربر، تولید سری Galaxy S22 را برای راه اندازی گوشی های جدید از سری نوت 2022 کنار بگذارد.
آیا سامسونگ سری Galaxy S22 را به نفع تولید Note 2022 کنار می گذارد؟

به گزارش سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اخبار منتشرشده نشان می‌دهد که در سامسونگ روندی وجود دارد که ممکن است این شرکت خط تولید سری جدید Galaxy S22 را که قرار است اوایل سال آینده عرضه شود، به نفع تولید انبوه گوشی‌های جدید از سری نوت 2022  کنار بگذارد.

این گزارش نشان می دهد که سامسونگ تحت فشار گسترده هزاران مصرف کننده است که آن را مجبور به راه اندازی گوشی جدید گلکسی نوت در نیمه اول سال آینده کند. وب سایت "SamMobile" ، نزدیک سامسونگ، اعلام کرد که طوماری وجود دارد که تا کنون از امضای 10 هزار نفر فراتر رفته است، و آنها در حال افزایش هستند تا این شرکت را مجبور به راه اندازی گوشی پرچمدار جدید گلکسی نوت در نیمه اول سال 2022 کند.

بر اساس این گزارش، برای اولین بار در حدود یک دهه گذشته، امسال هیچ گوشی پرچمدار جدیدی از Galaxy Note وجود نخواهد داشت، زیرا سامسونگ امسال سری Galaxy Note را متوقف کرده است و سری Note 21 به بهانه کمبود تراشه های الکترونیکی به دلیل شیوع کرونا و کاهش تولید.طبق انتظار پیش بینی نشده است.

آیا سامسونگ سری Galaxy S22 را به نفع تولید Note 2022 کنار می گذارد؟

این شرکت تمرکز زیادی بر توسعه سری Galaxy S21 داشت و سه نسخه از آن را منتشر کرد که یکی از آنها تلفن "Galaxy S21 ultra" بود که با قلم سبک همراه بود. این شرکت فعلا از برجسته ترین تولیدات تاریخ خود به نفع یک گوشی تازه وارد صرف نظر کرد. سری "Galaxy Note" دارای طرفداران وفادار است از آن دسته که نمی خواهند تلفن خود را به دستگاه دیگری تغییر دهندف همین موضوع باعث شد تا تقاضا برای Galaxy S21 بسیار ناامیدکننده باشد چراکه جایگزین فرضی برای Note ،نتوانست طرفداران را قانع کند و آنها امیدوارند این شرکت تصمیم خود را تغییر دهد.

سامسونگ قبلاً تأیید کرده بود که دستگاه جدیدی از Galaxy Note را در سال 2021 عرضه نخواهد کرد، اما پس از آن به طور مداوم تأیید کرد که سری Galaxy Note متوقف نمی شود. با این حال ، با گسترش شرکت لیست تلفن های سازگار با S Pen ، برخی از طرفداران Note نگران هستند که این همان کاری است که شرکت در نهایت ممکن است انجام دهد.

انتظارات کارشناسان فنی به همراه گزارشات ناامیدکننده سامسونگ در مورد فروش Galaxy S21 ultra ، نشان می دهد که این شرکت باید به طور جدی تری روی انتشار سری جدید Note در سال 2022 کار کند تا رضایت طرفداران این سری را جلب و جبران کند. سامسونگ استراتژی راه اندازی دو گوشی هوشمند پرچمدار را دنبال کرده است، این شرکت سری Galaxy S را در سه ماهه اول و سری Galaxy Note را در سه ماهه سوم هر سال معرفی کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.2 (20 رای)
کاربر
2021-08-03 11:08

افزودن دیدگاه جدید